Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

JD.

Član
allroad je napisao(la):
JD onu noc kad je bosna pobijedila napravio propuh digo vrata kulira i blica :D i jos par cunerskih auta sam uocio i nekog amiđu sto je palio gume sa GSX-R :)

a to nam je drug, palio gume kraj nas, uslo sve u auto morali smo malo prozraciti :)))

bila je ludnica bas :)
 
Super Moderator
JD. je napisao(la):
allroad je napisao(la):
JD onu noc kad je bosna pobijedila napravio propuh digo vrata kulira i blica :D i jos par cunerskih auta sam uocio i nekog amiđu sto je palio gume sa GSX-R :)

a to nam je drug, palio gume kraj nas, uslo sve u auto morali smo malo prozraciti :)))

bila je ludnica bas :)

A mogo ih je bar jos malo zapalit ja se tek nafuro :D bitno je da je raja oko mene buljila u astru i galamila ''gledaj vrata u ovog :O'' :lol:


Prije pola sata kod bbi vidio Gogu sa S3 vozika se i jos neki A3 crni fino izgleda... i neki seljak sa golf 2 zapusio cijelu titovu nesto zaobilazi auta sve u cent jebo mater

i pitao bi sarajlije posto ja nisam dugo ovdje pa ne kuzim, kakva je furka navece po titovoj bez farova :icon_question:
 
N

nenad

lov2xlr8 je napisao(la):
nenad veceras iz pravca priboja prema tuzli,malo se brze vozilo za nekim rs4 :D

Vraco se iz Beograda, sav smoren, jedva se vucem po cesti! Nazvo Pukija da ga malo kritikujem sto je pustio dusmane da mu stanu u dvoriste :D, kad kraj mene proleti Audi, razbudi me odma! Rece Puki to je tvoj rodjak u RS-u?
Preskocio me Audi u 2 navrata :D
 
Član
Daki kao da ima negdje gratis Benzin lik ne izlazi iz auta :) HAHAHHA Svaki dan ga vidjam po tz barem po 2-3 puta
 
Top