Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
Hahahah... Pa vidi ko se javlja... Nakon 20 dana da kaze da smo pili kafu s onim likom koji nije bio s nama... Hahahah... A ko li je... :)
 
Administrator
:lol::lol::lol:

Kaže drug Liga, ako nisi tagovan, kao da nisi ni bio :lol::lol: Ušutio se onaj koji je u isto vrijeme i bio, a i nije bio sa nama :D
 
Član
igy na alipasinu kod fahda na trotoatu neko ga udarioo
Znal se sta je bilo jel okk iza njegovih vrata je malo vece ostecenjee
 
jel danas neko od forumasa bio sa BMW E46 na relaciji Srebrenik-Tuzla, ganjali smo se do Sickog :lol::lol:
znam da su i vozac i suvozac celavi, a ne mogu se sjeti tacno boje znam da je imo crni krov, a mislim da je siva boja al nisam siguran
 

LSD

Član
GreenDevil je napisao(la):
jel danas neko od forumasa bio sa BMW E46 na relaciji Srebrenik-Tuzla, ganjali smo se do Sickog :lol::lol:
znam da su i vozac i suvozac celavi, a ne mogu se sjeti tacno boje znam da je imo crni krov, a mislim da je siva boja al nisam siguran
Nisam :icon_smile:
 
LSD je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
jel danas neko od forumasa bio sa BMW E46 na relaciji Srebrenik-Tuzla, ganjali smo se do Sickog :lol::lol:
znam da su i vozac i suvozac celavi, a ne mogu se sjeti tacno boje znam da je imo crni krov, a mislim da je siva boja al nisam siguran
Nisam :icon_smile:

nisi ti celav :lol:
 
Član
Haha danas relacija Srebrenik-Spionica vidjeo sam na retrovizoru GreenDevil-al i nista vise nisam vidjeo iza njega od dimcuge njegovog Dizelasssaaa :pPPPPPP:lol:
 
Super Moderator
JD onu noc kad je bosna pobijedila napravio propuh digo vrata kulira i blica :D i jos par cunerskih auta sam uocio i nekog amiđu sto je palio gume sa GSX-R :)
 
Član
Sinoc Magistrala pored Mercatora Trizex jaran se vozika s jaranom(mislim da je Haris) sa drama dobrom Alfom :cool::cool::cool:
 
Top