Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
Ja samo da kazem da mi sirena ne radi... :lol:
pa ako me ko vidi, nisam u mogucnosti da sviram... :cool:
 
Član
Sinoć Triza skreće prema filozofskom, zatim Nexa u vivi vidio ga ko kroz maglu nesjećam se najbolje :D, i danas Pioneer, bacila se koja šuplja :D
 
Legend
Vidio danas Little Dragona, mooamera, sta vidio... smrzose ba... :icon_confused:

Bio u starom komsiluku, sjedio s s1ck i invisible... kafa s jajima... :lol:
 
Član
vidjen LIMPI s skodicom na vlasicu, ja idem od hotela blanke prema parkinzima kad limpi stoji i najednom krece i odlazi.. :icon_cry::icon_cry: bilo je limpi jedno 16:00 ako se nevaram, tad si i otisao jel tako?
 
Član
elmir je napisao(la):
vidjen LIMPI s skodicom na vlasicu, ja idem od hotela blanke prema parkinzima kad limpi stoji i najednom krece i odlazi.. :icon_cry::icon_cry: bilo je limpi jedno 16:00 ako se nevaram, tad si i otisao jel tako?

a jeste, tad se nekad i pokupili. cekao na onoj krivini/uzbrdici da se golf pomakne, nesto se patio, hoce coek uzbrdo a auto stoji :D et da je malo ranije bilo da se suplja baci...
 
Član
Limpi je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vidjen LIMPI s skodicom na vlasicu, ja idem od hotela blanke prema parkinzima kad limpi stoji i najednom krece i odlazi.. :icon_cry::icon_cry: bilo je limpi jedno 16:00 ako se nevaram, tad si i otisao jel tako?

a jeste, tad se nekad i pokupili. cekao na onoj krivini/uzbrdici da se golf pomakne, nesto se patio, hoce coek uzbrdo a auto stoji :D et da je malo ranije bilo da se suplja baci...

bas kad si tu i stajao ja te vidio, isao pjehane tamo od hotela, da je malo ranije bilo zaustavio bi te, a ni prije nisam vidio auto na parkingu, nisam ga spazio, da jesam motao bi se oko skodice :cool::cool::cool:
 
Član
vidjen LIMPI blizu travnika, ispod skretanja za novi travnik tacnije kod benzinske ecotok, blicao sam ti ja iz sivog golfa 4, mozdaaa si skontao ;);)
 
Top