Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
olensoner je napisao(la):
Sinoc Rinaldo sa M5 na auto-putu prema Sarajevu ide, iza njega sam isao, svirnem i prodjem ga, ali izgleda nije nesto raspolozen bio za potezanje:icon_smile:

Nisam te skontao , zapričao se a i krenuo sam iz Ilijaša tak da sam haman i sišao s auto puta a motor još nije bio na radnoj temp. zbog toga je bila laganica , pozzz
 
Član
Subota oko 20:00 zeko_na_baterije u Zenici parkiran pored nekog kafica ( jbg ne znam koji ) , prepoznao sam cvrku po felgama ;)
 
Član
triza kod jupitera, prestize me na skretanju :D naprijed nesto crno, nesto novo, nesto jebeno dobro :icon_biggrin:
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
Subota oko 20:00 zeko_na_baterije u Zenici parkiran pored nekog kafica ( jbg ne znam koji ) , prepoznao sam cvrku po felgama ;)

mogu ja pogadjat, da nije atlantis :D :lol:

E to je taj :)
Sta jel visi tamo? :)

jelde i bile mu upaljene pozicije, nazad na tablici da se vidi cunersko plavkasto osvjetljenje :D kolko visi, kazu dobit ce svoje parking mjesto ispred :D :lol:

a danas astra, prvo bio parkiran kod dubrovnika, pa na bulevaru :cool:
 
Član
kavaz je napisao(la):
triza kod jupitera, prestize me na skretanju :D naprijed nesto crno, nesto novo, nesto jebeno dobro :icon_biggrin:

Kuznuo sam farove, pretpostavio sam da si ti ;) vapi golf za spustanjem i felgama :)
 
Član
nema ko drugi bit :D vidio sam i kod tebe nesto ko 8K il mi se ucinilo od sunca ?

bice uskoro sve :icon_biggrin:
 
Član
astra kod dubrovnika parkiran,jes' ono vratio ljetni setup :p
i kod sipada se mimoisli,al' nije skontao,nabacio chale i gleda "koke" sa strane sto mjesaju :D
 
Top