Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Got2b je napisao(la):
GreenDevil kod siporexa oko 16..16:30..ja sviram on nista a gleda u xenone:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

imam i ja xenone pa se ne kurcim :lol:
cuo sam da neko svira ali nisam znao da si ti, znam da si prodo Golfa ali nisam znao sta sad vozas :)

Nexus je napisao(la):
GreenDevil kod mercatora danas;)

jel bio na parkingu za INVALIDE :lol::lol:
 
Početnik
funky je napisao(la):
sinoc smo nekog vidjeli u Zenici, ali se ne mogu sjetiti koga :lol:
Oggy potvrdi hljeba ti :D

jesmo, onog struju cini mi se, fordilak njegov...
i ne rise, funki, to je bilo prije rakije :cool:
 
Član
jah, jucer samo edo u tamnom kutku mahale, vadimo najlone i prebacujemo stvari iz gepeka na sjedista, a drugu "kutiju" u gepek stavljamo... ko" sverceri kakvi, a jos i auto zamraceno :lol: :lol:
 
Član
Član
ArminM je napisao(la):
cini mi se da sam se juce sreo sa Aditasom na putu prema zenici, nisam bas sto posto siguran,bio je zalijepljen za prikolicu kamiona,ali mislim da je njegova hondica:cool::cool:

Moguce... isao sam nesto poslom do Zenice a kamiona na pretek, kao i uvijek..:)

Iduci put reaguj :))
 
Član
limpi,klasika :D
a aditas,vidjen si na autoputu,kaze mi drug,bruji neka mocna honda,sto se prodaje na bhtuningu :lol:
 
vidjen danas puki ispred kuce,zulja keca cini mi se...razmijenili smo samo po jedno HOOO,nazalost nisam mogao stati za obecanu kaficu,ali drugi put!
 
Član
Aditas je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
cini mi se da sam se juce sreo sa Aditasom na putu prema zenici, nisam bas sto posto siguran,bio je zalijepljen za prikolicu kamiona,ali mislim da je njegova hondica:cool::cool:

Moguce... isao sam nesto poslom do Zenice a kamiona na pretek, kao i uvijek..:)

Iduci put reaguj :))

nisam imao kad,da si izletio iza kamiona reagovali bi i ja i ti u bolnici,ali uspio sam ti svirnut:cool::cool:
 
Član
c3uX sinoc oko 9h voza bmw-a kroz grad, svi po kafićima, a on se vozika
takodjer GOLF I TDI, dolazio u bug, nešto švercali
hehehe
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen danas puki ispred kuce,zulja keca cini mi se...razmijenili smo samo po jedno HOOO,nazalost nisam mogao stati za obecanu kaficu,ali drugi put!

upravo tako...malo sam ga spremao za predstojecu radnu sedmicu...citavih dva sata:icon_biggrin:

nek ti bude, ali mogao si na dva minuta stati :icon_smile:
 
Top