Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ovih dana... got omega premijerno u novom avtu :))
nermin trgovina
lover kafica
catto u gradu
erwix u prolazu i tako to... :))
 
Sandro je napisao(la):
Nexus, Alvin i Got2b kafica, opušteno

vidio sam te kmico danas oko 1 kod vatrogasne na semaforu,a vidio sam kako ti kazocide@ pokraj kuce krade haman dijelove za calibru,hahaha
takodjer vidjen i zlatni punto od gajs-a u ugljeviku,i pozdrav za mirzu koji nije regan na forumu ali znam da ce ovo sigurno procitati(spiun :D)
 
Član
Danas Oggy u Buca potoku i to sa crvenim sirocom...mislim da je on :) prosao sam pored auta ljubicasta duks na pruge... nisam bio 100 siguran pa reko da se ne izofiram... tko da se nisam pozz.... xpxpxp
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Sandro je napisao(la):
Nexus, Alvin i Got2b kafica, opušteno

vidio sam te kmico danas oko 1 kod vatrogasne na semaforu,a vidio sam kako ti kazocide@ pokraj kuce krade haman dijelove za calibru,hahaha
takodjer vidjen i zlatni punto od gajs-a u ugljeviku,i pozdrav za mirzu koji nije regan na forumu ali znam da ce ovo sigurno procitati(spiun :D)

a dol se kod mene uveliko radilo
 
Početnik
D_cash je napisao(la):
Danas Oggy u Buca potoku i to sa crvenim sirocom...mislim da je on :) prosao sam pored auta ljubicasta duks na pruge... nisam bio 100 siguran pa reko da se ne izofiram... tko da se nisam pozz.... xpxpxp

jesam ja bio, ne bi se izofirao, trebao si lupit sakom u krov, bemu, da vidimo ko je jaci :D
 
Član
ahahaha,pa mahnel se kad meni :D koristim undercover nick D:
danas triza coolira,s piketom kafica,ma joj drama ljudi nekakvih se vidi
 
Član
Danas na puticevu Golf 4 narandjasti, crne felge, pojava :cool: ode prema Travniku, ali ne znam ko je:icon_question:
 
Top