Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Kod Bristola, Astra G OPC plava sa bijelim felgama, znam da je sa foruma, ali ne znam ime clana, takodjer narandzasti Golf 3 na Ilidzi u Mercatoru...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Kod Bristola, Astra G OPC plava sa bijelim felgama, znam da je sa foruma, ali ne znam ime clana, takodjer narandzasti Golf 3 na Ilidzi u Mercatoru...

zmayich mozda....:icon_smile:
 
Član
astra nekoliko puta na bulevaru, prvi put kod mimoze, pa kod muzeja... pa bio parkiran kod akse... edoze takodjer, vidim neko mi maglenke pali iza, kad edo sili cadju, to dimi, kao pokusava da ide, bicem ga tjera uz nadvoznjak :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
astra nekoliko puta na bulevaru, prvi put kod mimoze, pa kod muzeja... pa bio parkiran kod akse... edoze takodjer, vidim neko mi maglenke pali iza, kad edo sili cadju, to dimi, kao pokusava da ide, bicem ga tjera uz nadvoznjak :D

jes vidio,da imas klimu zacepio bi ti filter:lol:
spor onaj kedi ispred majku mu,samo 60 ide:lol:
ma rek'o da razgazim chumurasha onog malo:D
struja preksinoc na kafi,jutros metalmir sabahom,ne vidi nikog,zagledao se nesto:lol:
 
Član
Astra je napisao(la):
i ja sam tebe vidio, odlicno fabia izgleda!

;) a vidjen je jucer i zeko sa cadjom, uleti na raskrsnicu kod europe i skrenu prema centru.... @edo joj ovi cumurasi, kad se uzvrte gradom, nist se ne vidi :D
 
Top