Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
haso sa svojim hgt_om prvo na ljubacama a potom na pisti u ciljugama covjek se priprema za novu sezonu hehe,i jos onaj audi jaje ,crvenocrni iz zivinica clan je al neznam kako se zove,dole na husinom :)
 
Član
aditas u petak kod poste na malti uslikan je...i vecerass isto na malti oko 7.....i maloprije oko pola 10 kod mercatora momci iz oxigena ii bio je guster..
 
vidjena danas sandrova calibra,i vidjen jedan chuner sa bijelim seatom pokraj mene bio parkiran ispred Omege danas(bio sam odma sa borom pokraj automata za "placarinu")
 
Član
D_cash je napisao(la):
aditas u petak kod poste na malti uslikan je...i vecerass isto na malti oko 7.....i maloprije oko pola 10 kod mercatora momci iz oxigena ii bio je guster..

Hehh.. jel ti to ono kada sam uletio u makaze, medju dva tramvaja, to u petak.. :icon_smile:

Daj slike...:)
 
Član
Juce vidzen limpi na semaforima,kulira po onakvom vremenu bas ga briga,malo ga hebu xenoni pa cojk ne moze da blica al zato zalego na sirenu :D,pa se tako jepo ispozdravljali znakovima i svak svojim putem on ode gore,ja dole :D :lol::lol:
 
Član
@ struja, najpbolje kulirat po ovakvom vremenu... lagano kratki rukavi, klima na 22C, kapa na glavi radi zimskog ugodjaja te smekam sa strane :D a skontao sam te jos kad si dolazio od industrijske vidim ksenoni neki, fazoni, blicao sam ti, ali ti taman skreces gore... reko nije skontao, sacu zalec na sirenu :lol:
 
Top