Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
mr.black je napisao(la):
Neki cuneri nezz dali su sa foruma, pezo sivi 206 strasan zvuk, seat sivi ubjedljivo najbrzi, i neka petica stali na semaforu al ga odero seat i ja iza njih da nema semafora nebi ih ni stigo haha :D relacija od Socialnog do Skenderije.

pezo nije sa foruma
sivi seat ibiza sa 4 vrata sa xenonima ?
ganjaju se stalno :D
 
Legend
Vidio se sa kolegom Allroad, malo se vozikali po Tuzli, malo cipovali Forda (malo ne puno) pozdravili se i razgulili kuci. Zapravo njega ceka malo duzi put. Slike u nastavku :)

09022013719.jpg


09022013718.jpg


08022013716.jpg


08022013715.jpg


08022013714.jpg


O da umalo da zaboravim nakon sto sam ispratio Allroada iz Tuzle, po povratku kolege plavci su trenirali strogocu, pa sam imao cast da provjerim kako radi digitalni balon :D
 
Član
keno_87 -- vidjen u travniku u periodu od 18:45 do 19:00 kod tarabovca u carsiji, prosao autom odma kraj mene ja bio pjesak.. dobar golfic mada je mrak bio, mada mi se malo taj dizel vise cuje, grublji zvuk :D:D:D
 
Legend
Amer-civic je napisao(la):
Kakav je audi a6 po Tz, dvije rore pozadi neka nalja na sajbi prejeben zvuk, i to momak ga ne stedi ni malo
Netko s foruma??

Ja mislim da je to ovaj momak http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=2889
 
kod ovog s linka pise da ima venta , nije to taj, vidio sam i ja ovog s Audijem neki dan kod Mercatora , dere onim pravcem ko lud,stvarno ima neki jeben zvuk,ali nece dugo zvucati ako onako ga bude gasao...
 
Sarajlija071 je napisao(la):
kod ovog s linka pise da ima venta , nije to taj, vidio sam i ja ovog s Audijem neki dan kod Mercatora , dere onim pravcem ko lud,stvarno ima neki jeben zvuk,ali nece dugo zvucati ako onako ga bude gasao...

prodo je davno Venta, skoro Cabria, sad voza Audi A6 ja mislim da je 2.8 V6
 
Top