Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
e ovako :D

Jutros vidjen Trizex ulaz u Mostar kasno te ja skonta sviro sam al nisi mogo cut Fiat grmi ;)
Rakovica vidjen BMW kocka crveni i Fiat Punto bijeli parkirani na zadnjoj sajbi pise Nitro
Prije Busovace vidjena siva Fabiana prednja daylight svjetla crna i zadnja crna stop svjetla znam da je sa foruma al ne mogu se sjetit nicka :lol:
I u jelahu vidio neku tamno ljubicastu astru carbon preko haube ne znam da li je sa foruma;)
 
Član
phantom je napisao(la):
e ovako :D


Prije Busovace vidjena siva Fabiana prednja daylight svjetla crna i zadnja crna stop svjetla znam da je sa foruma al ne mogu se sjetit nicka :lol:

moja stara, prva ljubav , jos ne prezaljena, al kurva" ode drugom :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Vidio veceras muamera i sick-a , izlgeda da se pripremaju za Mostar oko BBI :cool:

haha,morao sam nesto me povuce jos kontam parkusa tu,a 8V da me odere neide! :icon_smile: prikljuci se i ti nekad nemoj samo da gledas :lol:
 
Član
oko 19 :30 h u Visokom golf III mat boja...zvuk predobar..mislim da je VR..i ko da sam je u nekog na forumu vidio ili negdje ali mi ne moze naumpast.
 
mooamer je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Vidio veceras muamera i sick-a , izlgeda da se pripremaju za Mostar oko BBI :cool:

haha,morao sam nesto me povuce jos kontam parkusa tu,a 8V da me odere neide! :icon_smile: prikljuci se i ti nekad nemoj samo da gledas :lol:

Hehhe tad sam sjedio na klupi i gledam raju kako se povlace a noc prije ili dvije je moj mozak po gradu ganjo onog Lamba bijelog nigdje ga nije bilo :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Vidio veceras muamera i sick-a , izlgeda da se pripremaju za Mostar oko BBI :cool:

haha,morao sam nesto me povuce jos kontam parkusa tu,a 8V da me odere neide! :icon_smile: prikljuci se i ti nekad nemoj samo da gledas :lol:

Hehhe tad sam sjedio na klupi i gledam raju kako se povlace a noc prije ili dvije je moj mozak po gradu ganjo onog Lamba bijelog nigdje ga nije bilo :lol:

hahaha,ma ono nemoze ni mozak uganjat!btw kojeg bijelog :icon_question::icon_question:
 
Onaj sto je bio Aventador u Sarajevu , izasao namjenski da ga vidim iskireno izbliza a i potego bi se ja nek me puse :D Ja taman na pumpu ulazim dole na otoci energopetrol kad on prodje

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552033_360687497343043_30752782_n.jpg
 
Top