Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
sub3r je napisao(la):
:lol:

noke, skini te farove od jette, i ja sam te vidio neki dan.... ne stoje nikako :D:D

ma zao mi sad nekako :icon_cry:
Juce vidjen Eko sa leonom u Mokrom, nekh chunerskih golfova prema Gorazdu blicali su :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
nenad je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Nenad cini mi se oko 4 ode u Solinu :icon_rolleyes:

Sto ne sviras :)
Vidio Rokija kod Zivinica, Triza se vozika po gradu :123:
Nek poneer kaze sto nikad ne sviram :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

pokvarila mu se sirena na patikama kao i kod mene u vecini slucajeva:lol:
Ma nije, bar ovaj put nije do sirene na patikama, znas da sam ja k'o direktor, uzimam volan u ruke samo kad moram :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dosta je vise Tuzle :D Sad idem ja na red....Clan __dado__ ispred Binga u Visokom,i clana __minel__ mislim da je njegov Bravo bio parkiran niz carsiju Takođe u Visokom :cool:
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Dosta je vise Tuzle :D Sad idem ja na red....Clan __dado__ ispred Binga u Visokom,i clana __minel__ mislim da je njegov Bravo bio parkiran niz carsiju Takođe u Visokom :cool:

hehee...hajd neka i nas malo u ovoj temi...a jest moj Bravo..mozes ga uvijek vidjet parkiranog niz carsiju ili tu negdje u blizini....;);)
 
Član
__minel__ je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Dosta je vise Tuzle :D Sad idem ja na red....Clan __dado__ ispred Binga u Visokom,i clana __minel__ mislim da je njegov Bravo bio parkiran niz carsiju Takođe u Visokom :cool:

hehee...hajd neka i nas malo u ovoj temi...a jest moj Bravo..mozes ga uvijek vidjet parkiranog niz carsiju ili tu negdje u blizini....;);)

Viđam ga cesto dobar je inace volim Bravo a dođi nekad u Podlugove na kafu imas dobar razlog :D
 
Top