Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
subota negdje oko 8-9 sati ujutru sam vidio Ljuboju sa kecom. Neznam tacno mjesto ali isli smo nekim putem od brckog koji izlazi tamo na "autoput", pravac je neki bio :icon_smile:
 
Član
daki je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
daki maloprije u skojevskoj, ne da Focus gledat u sebe :D:D:D:D:D

kvalitetno opran auto :D a skojevska mi redovna tura, Sjenjak - Badre barem dva puta dnevno :D



:D :D sto li :D ?


jusuf je napisao(la):
daki je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
daki maloprije u skojevskoj, ne da Focus gledat u sebe :D:D:D:D:D

kvalitetno opran auto :D a skojevska mi redovna tura, Sjenjak - Badre barem dva puta dnevno :D
Sinoc parkiran kod kule, zanimljiv ti onaj natpis no fap no problem :icon_biggrin::icon_biggrin:

Dole Focus spava :)
 
Legend
jusuf je napisao(la):
daki je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
daki maloprije u skojevskoj, ne da Focus gledat u sebe :D:D:D:D:D

kvalitetno opran auto :D a skojevska mi redovna tura, Sjenjak - Badre barem dva puta dnevno :D
Sinoc parkiran kod kule, zanimljiv ti onaj natpis no fap no problem :icon_biggrin::icon_biggrin:

Pa kod Peugeot-a, partical filter je FAP, a kod Forda DPF. Pa je to reklama za poso, skidanje dpf i fap filtera softverski ;)

No DPF/FAP No Probelm :)
 
Član
zatvoras na slatini kod EP... ja isao pjeske kod ekonomske... u ruci mi bilo pojacalo a na ledjima gitara... :icon_smile:
 
Član
vidjen kolega sa ljubicastom cetvorkom 1,8turbo ako se nevaram, prije kruznog na ilidzi u autodijelovima... dole pored kobre... otvorena vrata, nigdje vozaca,
 
BHT Ovisnik
da,nije bilo mjesta pa se ondje vratio u rikverc haahha,3 dana mi stoji u garazi opran parkiran,dođem na poso i kisa hahahah:D
ja taman prilazim autu kad ti prolazis :cool:
 
Član
prije par dana član NeverMind ja mislim, na otoci , nisam mogao stici i pozdraviti se... ona luda škoda žuto crne boje :cool:
 
Top