Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Vozio se malo iza lovera i uzivao u zvukovima :icon_biggrin: od mupa do omva, a onda vidio trizu kod jupitera, svira u pola 10 :D
 
Član
e al tebe adamse nisam vidio, moguce da si prije prosao kroz raskrsnicu nego sam ja dosao do nje ;) blicao bi i tebi :D
 
Član
@adams , kavaz, snimljeni ste obojica :D :cool:

@ekipa sta cu kad se volim vozati, jebes auto koje stoji :) sreca pa gorivo nije skupo :D
 
Član
Maloprije oko 00>30 Anel_tce za Cliom ode sa parkinga ..joj druze nije valjda dotle doslo hehe mozemo parking dijeliti zajedno:D ;)
 
Legend
Nisam te vidio Jusufe jbg, a takodjer pioneer vidjen u omegi, ode na casove matematike:icon_biggrin:
 
Član
Nexus je napisao(la):
Nisam te vidio Jusufe jbg, a takodjer pioneer vidjen u omegi, ode na casove matematike:icon_biggrin:
Znam da nisi :D
Ma ja stao sa pajonirom malo kaze on da si i ti tu negdje, skont'o sam te izdaleka :lol::lol::lol:

A ja mislio da ima ispit iz najdrazeg predmeta, dzaba mu zazeli srecu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Administrator
Vidio sandra, prelomili koju čekajući nexusa, potom došao i nexus:lol:

Kad ono ispred omege i jusuf, ode kaže na ispit:lol::lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Vidio sandra, prelomili koju čekajući nexusa, potom došao i nexus:lol:

Kad ono ispred omege i jusuf, ode kaže na ispit:lol::lol:
Jesam al ispit....kafu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Od silnog spominjanja ispita ja skonta da si i ti krenuo na ispit :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top