Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
danas Limpi kaHVeniše u Ultri,bolid šmeka na bulevaru :p :icon_biggrin:
metalmir,proleti par puta kraj visiona...
i nocas edoze,aaa,dere asteroid guzove?? :D :lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
danas Limpi kaHVeniše u Ultri,bolid šmeka na bulevaru :p :icon_biggrin:
metalmir,proleti par puta kraj visiona...
i nocas edoze,aaa,dere asteroid guzove?? :D :lol:

bili smo u leru,samo malo gasa,cisto da ti proradi adrenalin:D
 
Član
edoze je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
danas Limpi kaHVeniše u Ultri,bolid šmeka na bulevaru :p :icon_biggrin:
metalmir,proleti par puta kraj visiona...
i nocas edoze,aaa,dere asteroid guzove?? :D :lol:

bili smo u leru,samo malo gasa,cisto da ti proradi adrenalin:D
HAHAHAHHAHA :lol::lol:
a sta je bio onaj zvuk sssssssssssssssss :p :D
 
Član
danas vidjena dva golfa 4,jedan je crn sa bijelim krovom i crveni sa crnim krovom i oba imaju nekakve falcare i dobro su ubijena u pod, neznam da li su sa foruma
 
Član
ja vidim cesto u sa preko puta doma armije na utobuskoj navece par uta fino sredjenih i mislim cak da su sa foruma, mescini bude onaj bijeli audi a3 i jos neka auta, a bude tu i nekih likova stoje, pricaju, ja konto da pridjem da se upoznamo, al opet reko sta ja znam mozda nisu njihova auta mozda bezze stoje tu pa da se ne ofiram hehe. :lol:
 
Član
mato19E je napisao(la):
danas vidjena dva golfa 4,jedan je crn sa bijelim krovom i crveni sa crnim krovom i oba imaju nekakve falcare i dobro su ubijena u pod, neznam da li su sa foruma

ja sinoc po zepcu vozam tamo vamo, nigdje vas cunera, nikog nema,,, samo one djevojcice ondje kod doma, ostalo mrtvo, gdje je ta raja:icon_confused:
 
Član
ArminM je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
danas vidjena dva golfa 4,jedan je crn sa bijelim krovom i crveni sa crnim krovom i oba imaju nekakve falcare i dobro su ubijena u pod, neznam da li su sa foruma

ja sinoc po zepcu vozam tamo vamo, nigdje vas cunera, nikog nema,,, samo one djevojcice ondje kod doma, ostalo mrtvo, gdje je ta raja:icon_confused:

na teraviji mozda :D
 
Član
prije nekoliko dana sam vidio u Neumu zeleni golf 2 kod pumpe nije los golf nez jel to neko sa foruma i jucer na malti vidjen andre sa svojom hondom (Hello kitty)
 
Član
Shelby je napisao(la):
hahahah,dobro dobro :lol:
nego,jbt,kakve su ti ono cvike,da nije bilo struje ne bih te prepoznao,jos gledam jel',nije li xD :lol:

totalno sam sexy,i ti si pa nek si:lol:
ma zastitne i suncane u jednom,za bicikla :D
danas strujaze i shelby:icon_smile:
 
Top