Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Oggy je napisao(la):
Na putu prema Bijeljini, oko Kladnja negdje sreo "guju", roki_actros, sa renoom prodje, i opet u povratku ga sretnem, blizu Zivinica..i malo poslije u Stuparima sreo Causa sa golfom... a u Tuzli nijednog chunera..

Pukijevi golfovi u avliji stoje, mislio sam stat, al guzva, narod lubenice kupuje, ne moze se prici :cool:

ko ti je kriv kad se ne znas javiti
 
Član
ja se danas slomio preticuci, pokusavajuci da stignem sivu cetvorku, cvrsto vjerujuci da je loverova,,, kad sam je napokon stigao vidio sam da su austrijske table, zadnje nije ni imao ***** ga
ovim putem se limpiju izvinjavam sto sam ga vagno za kafu, iskrslo mi nesto,morao sam do sarajeva spicit;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Na putu prema Bijeljini, oko Kladnja negdje sreo "guju", roki_actros, sa renoom prodje, i opet u povratku ga sretnem, blizu Zivinica..i malo poslije u Stuparima sreo Causa sa golfom... a u Tuzli nijednog chunera..

Pukijevi golfovi u avliji stoje, mislio sam stat, al guzva, narod lubenice kupuje, ne moze se prici :cool:

a ti si to bio sto je svirao u stuparima :cool: vidim ja neko auto nepozanto svira ;)
 
Član
Pa gdje su ti sarajevski trkaci sinoc ? Ja se satra kruzeci sinoc po gradu nebil naso koga za treninga a ono nigdje nikog. Macka izasla na cestu, svi se misevi posakrivali :lol:
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Pa gdje su ti sarajevski trkaci sinoc ? Ja se satra kruzeci sinoc po gradu nebil naso koga za treninga a ono nigdje nikog. Macka izasla na cestu, svi se misevi posakrivali :lol:

a pozno sam te sinoc medju hiljadu auta :lol: prosao si ispred parkuse oko 9-9:30
mislio sam da ces ga stisnuti ali guzva bas bila :cool:
 
Član
s1ck je napisao(la):
a pozno sam te sinoc medju hiljadu auta :lol: prosao si ispred parkuse oko 9-9:30
mislio sam da ces ga stisnuti ali guzva bas bila :cool:

Zar se stara golf kecina moze uopste primjetiti medju novim lijepim autima ?
Vozikao se malo , dosadno mi bilo :D
 
Član
esso_sa je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
a pozno sam te sinoc medju hiljadu auta :lol: prosao si ispred parkuse oko 9-9:30
mislio sam da ces ga stisnuti ali guzva bas bila :cool:

Zar se stara golf kecina moze uopste primjetiti medju novim lijepim autima ?
Vozikao se malo , dosadno mi bilo :D

ja svakog keca primjetim, osjetim ih hahaha
da nismo tek sjeli i narucili zaganjali bi te :icon_biggrin:
 
Član
s1ck je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
a pozno sam te sinoc medju hiljadu auta :lol: prosao si ispred parkuse oko 9-9:30
mislio sam da ces ga stisnuti ali guzva bas bila :cool:

Zar se stara golf kecina moze uopste primjetiti medju novim lijepim autima ?
Vozikao se malo , dosadno mi bilo :D

ja svakog keca primjetim, osjetim ih hahaha
da nismo tek sjeli i narucili zaganjali bi te :icon_biggrin:

dobro si reko zaganjali bi,al stigli bi al u ku*cu!haahhahaa
 
Top