Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

IGY je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Juce sa Duloxom se ganjo 140 km :lol: a trizexa danas oko 12 otjera kisa iz baste Limenke(ostade mu PO ćevapa):icon_sad:

ja svjedok da gore navedeno nije istina :lol: vezano za Trizexa

a da jutros nisi svirao ko mahnit i mahao ja te nebi ni vidio :cool::cool::cool:

jbg iz nocne nekad i drotve nevidim kad me zaustavlaju :D
Igy ono je bilo refleksno ,dobio lakat u rebra ''eno ti onog druga'' :lol: salim se ,skuzio ti xenone
 
Član
Aldine Bogami i ja tebi stalno sviram unazad mjesec bar tri puta sedmicno :cool: :lol: Najvjerovatnije ti svratim u petak (ako me ne za bip bu) da mi zavaris onaj poklopac motora ;)
 
niksa je napisao(la):
Aldine Bogami i ja tebi stalno sviram unazad mjesec bar tri puta sedmicno :cool: :lol: Najvjerovatnije ti svratim u petak (ako me ne za bip bu) da mi zavaris onaj poklopac motora ;)

dogovoreno,samo nazovi,mozda budem morao za TZ u petak....a u vezi tog sviranja..izvini ali neregistrujem :D vazda frka vidjeo si
 
Početnik
s1ck je napisao(la):
Oggy pored parkuse u dva navrata sa svojim turbo dizelom :icon_smile:

nije bilo prilike da zagasam (da pisne haha), a i dihtung mi na izduvnoj grani pusta, pa slabo puse turbo....

Sreo sam i ja par chunera, brodo SKoda Favorit, njega sam zapamtio, wkd sa crvenim kecinom..i muriju na kraju, al sam "uteko" :cool:
 
Član
Oggy je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy pored parkuse u dva navrata sa svojim turbo dizelom :icon_smile:

nije bilo prilike da zagasam (da pisne haha), a i dihtung mi na izduvnoj grani pusta, pa slabo puse turbo....

Sreo sam i ja par chunera, brodo SKoda Favorit, njega sam zapamtio, wkd sa crvenim kecinom..i muriju na kraju, al sam "uteko" :cool:

vwdamir i ja izvirili ko prerijski psi neces li proletjeti ali vidio sam da je guzva pa...
trebao si svratiti na kafu
da vidio isto skodu favorit i wkd sa kecom i jos nekih chunera
 
Član
Oggy je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy pored parkuse u dva navrata sa svojim turbo dizelom :icon_smile:

nije bilo prilike da zagasam (da pisne haha), a i dihtung mi na izduvnoj grani pusta, pa slabo puse turbo....

Sreo sam i ja par chunera, brodo SKoda Favorit, njega sam zapamtio, wkd sa crvenim kecinom..i muriju na kraju, al sam "uteko" :cool:

aaa ti si bio, znam da je neko sa foruma...i bas nijednom da ga pritisnes da pisne, poginuo sam te ganjajuci od avaza da cujem te turbo zvukove....:cool::cool::cool:
 
Top