Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
bivsi clan foruma dzeni zivinice mi bio na kafi danas
sarajlic takodje
jos sam nekog vidio veceras na M17 al nezz koga, sjetit cu se vec:cool::cool:
 
Član
skodica od limpi-a na plavoj vodi parkirana, zagledao sam okretao se ima li igdje vozaca ali ga nisam uocio, parkirana ispred kiosa onog dole, fina skodica, a felge izgledaju kao col vece, i ja vozim na 16-kama ali tvoje nekako na izgled kao da su vece..
 
Član
elmir je napisao(la):
skodica od limpi-a na plavoj vodi parkirana, zagledao sam okretao se ima li igdje vozaca ali ga nisam uocio, parkirana ispred kiosa onog dole, fina skodica, a felge izgledaju kao col vece, i ja vozim na 16-kama ali tvoje nekako na izgled kao da su vece..

a znaci vidio si plisnavu "cunersku" stetu :lol: ma bili haver i ja sa curama malo na plavoj vodi, pa gore na tvrdavi i tako to :D pa sada da izgledaju vece fele, nezz, u voznji nekako djeluje da su zadnje vece, radi distancera i sirih guma.

i da, vidjen pored gms-a, dinozzo sa jettom;)

u ze standard, astra parkiran ispred zgrade, pa pored verdija se mimoisli, a cuner shelby sjedi u onoj "buhari" dole u gradu :lol:
 
Administrator
daki oko pola 7 u skojevskoj parkiran preko puta tehnickog pregleda sa focusom,
kavaz ispred njegove zgrade dao mi dijelove za ucenje(knjige):D ljudina je sto jest jest:cool:
i nexus u gradu;)
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
daki oko pola 7 u skojevskoj parkiran preko puta tehnickog pregleda sa focusom,
kavaz ispred njegove zgrade dao mi dijelove za ucenje(knjige):D ljudina je sto jest jest:cool:
i nexus u gradu;)

Shopingovo sa zenom kod kolege nam Ervixa podmira u Piemonte ovo ono ;) :cool:
 
Član
Mislim da je momku nick Vlado_jaje il kako vec...sivi audi 80...
danas u zivinicama oko pola 3 ispred omege ceka neku djevojku :D:D:D
 
Član
ciji je golf III zeleni, 5 vrata, ima fine felgice, onako sa vise krakova, serijala golf, mislim tdi ( po izduvu kontam), cisto zeleni, nema drugih boja po njemu:D
prosle godine je bio u zivinicama na trkama, neko je sa foruma sigurno
vidio sam veceras tu tricu kod nas u gradu, da nije ko sa foruma:icon_confused:
znao sam i nick vlasnika, al sam zaboravio, jedino da nije kupio neko auto iz naseg grada
 
Top