Clanovi iz mostara, pomoc u vezi snalazenja

Clanovi iz mostara, pomoc u vezi snalazenja

Član
Ako ima iko voljan da se javi, da pokuša pomoći, doselio sam se u mostar, ne znam ni gdje ni šta ni kako, a treba mi par informacija u vezi posla pa ako je iko voljan da pomogne nek mi se javi u pp. Nije vezano za automobile, al stvarno nezz kako drukcije
 
Član
ako iko zna da je negdje potreban radnik, bilo šta da se radi nek mi se javi. Hitno je. Od danas ja imam samo torbu i nista više, al bože zdravlja, bit će svega. Uglavnom hitno mi je potreban posao, danas sam obišao mostar i uzduž i poprijeko, nigdje ništa :/
 
BHT Ovisnik
Nisam stigao se naci s njim jer mi je djevojka bila nesto na CUM-u pa sutra moram u odvjetnika,al mislio sam vidjeti da li moze nekako upasti u taxi, ti bi Žuti to mogao mozda bolje znati,jer se vrti na radiu da traze ?
 
Član
takodje nedavno sam vidio oglas da je od hotela nekog(neznam imena iz sarajeva sam) restoranu potreban radnik mogu pokusati saznati broj jer je kolega kod mene radio tu dok nije otisao u austriju ili vi mostarci mozda bolje znate
 
Član
400-500 km, to se vi šalite. Pa radio bih i za manje, samo je problem što ne poznajem mostar nikako :/
 
Član
E ovako, hvala svima koji su se odazvali, i dalje tragam za poslom al jbga bit ce valjda.
Velika hvala Cole-tu, sjedili, upoznali se, pili kafu, i stvarno je momak na mjestu. Dužan sam mu dok sam živ. Hvala Cole i ovdje.
Hvala i ostalima, ako već nema posla, sam sam u mostaru, nezz nigdje nikoga, ako je ko raspoložen da se upoznamo i pijemo kafu nek zove ;)
 
Član
Ostavi mi svoj broj mobitela,vijdeti cu ti u jednoj stolariji mozda bude trebao jedan radnik..Za pare ne znam ti reci ali max 10KM za pocetak plus hrana,dorucak ili rucak,vidjeti cu pa ti javim..
 
Član
Ne znam da odemo do Taksija i upitamo treba li radnik mada je to tesko,da znam barem nekog tu valjalo bi.

Jest da radis za skoro nista ali sta ces,upoznas Mostar tako ;)
 
Top