Civic GSR

Civic GSR

Član
Haha, veoma moguce. Ja sam s Komom dobar, a vidim da ste vas dvojica pravo dobri, upoznamo se svakako... I ja sam Tuzlak, al studiram vamo u Seheru :) Steta za taj motor...
 
Član
etno je napisao(la):
Haha, veoma moguce. Ja sam s Komom dobar, a vidim da ste vas dvojica pravo dobri, upoznamo se svakako... I ja sam Tuzlak, al studiram vamo u Seheru :) Steta za taj motor...

Ja sam sa Komom bio najbolji jaran tokom studiranja... , a i zajedno smo bombali jednom ( nas trojica )..

Ima motor ovakav na prodaju kod Adela (Zivinice)... sitno trazi za sve skupa, mislim na citav swap da uradi. ;)
 
ja bi felge u ovakvu boju.... :) nije skupa koliko je dobra ;) a na suncu je cisti sex :123:
5109279232_10b497163d_z.jpg
 
Član
renault_fan je napisao(la):
ja bi felge u ovakvu boju.... :) nije skupa koliko je dobra ;) a na suncu je cisti sex :123:

Sve to stoji, samo sto sam ja krenuo vec u jednom smjeru... i ostajem na njemu.
Jer ce i dijelovi pod haubom, ici u istu.. TAKATA.. :cool:
 
BHT Ovisnik
koja zvijer,a tako pitomo izgleda:icon_twisted:
hoces li mu poraditi malo na agresivnosti ili ces ga ostaviti u ovakvom stanju da zavarava ljude:icon_twisted::cool:
svaka cast na ulozenom poslu i trudu,auto za pozeljeti:cool:
 
Član
@etno thx stari ;)

@CoL3 vidi, sâm sam sebi rekao da necu, ali ipak cu malo, nece to biti nista previse, koji lip, window visors-e, spustiti itd
ako krene naopako, onda ce biti slika i prilika inside and out.. :icon_twisted: :icon_smile:
 
Legend
spustanje i neke opasnije felgice 17ke i to je to, nemas sta pricati dalje :)
cuj se sa gumom, on ima fine 17ke sa 205/40 gumama pa da probas ;)
inace vidi se napredak, i auto jako dobro izgleda ;) a vjerujem i ide :icon_twisted:
 
BHT Ovisnik
tesko se izboriti s tim,tako sam govorio i za onog volva,pa sam opet malo,sad i za ovoga mislim,al to je u nama:icon_twisted: sto kazes ako nista samo malo spustanja,lip da je blizi podu i to je vec nesto:cool: naleti u Mo na SR da vidimo malo zvijerku:cool:
 
Član
@noke.... hvala , pogledat cu mada ganjam 16ke.. mislim da mi je to mjera... ali o tom po tom, idem na brake konverziju, mozda mi 17 ka bude minimum
@ CoL3 .. navratit cu definitivno.. ;)
 
Član
Ma kakva 17ka, meni je i 16 puno. Ja bi neku opasnu 15ku, Adi brate, znam ja da je bezparica, al si ti s pedigreom lik. Napni se za work equip i pokazi bosancima sta znaci JDM :D. Zavidim ti, od srca... Go Hard or Go Home :D :D :D
 
Član
etno je napisao(la):
Ma kakva 17ka, meni je i 16 puno. Ja bi neku opasnu 15ku, Adi brate, znam ja da je bezparica, al si ti s pedigreom lik. Napni se za work equip i pokazi bosancima sta znaci JDM :D. Zavidim ti, od srca... Go Hard or Go Home :D :D :D
Hehe.. hvala buraz potrudit cu se... :) ;)
 
Član
Nabavljen i montiran JDM eg6 sunroof wind deflector...
EGSunroofWindDeflector1.jpg


nisam uslikao, ali evo ovako izgleda samo sto je kod mene logo bijele boje..:)

i nabavio sam bocne window deflectors, dosle mi uz taj krovni... samo sto su za HB i coupe verziju, pa ili cu ih prodavati ili kratiti... :icon_rolleyes:
 
Top