Civic EJ6 1.6

Civic EJ6 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prije par dana stigla napkon jos jedna Honda u Kiseljak... Nakon duge potrage za dobrom hondom... prijatelj kupio.. Kaos to vidite model je EJ6 u HatchBack izvedbi... auto je rađen za americko trziste pa je u njoj 1.6 motor sa automatskim mjenjacem. godiste je 2001. a presla 215000km... Auto je bio klasika.. pa mu je on stavio felge Danas mu ja ugradio BiXenone pa odmah uslikao koju sliku... a ima planova za dalje...:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
sviđa mi se,opasno mi se sviđa,jednostavno je predobra,samo sto su masne na cjeni u pm,ne samo ona nego sve:cool: al honda je honda nek mu je sa srecom:cool:
 
Član
auto je stvarno dobar.. ima nekih sitnica koje treba popraviti... nisam je jos probavao.. al je dobra...
 
unutrasnjost joj nikako nije u skladu sa godinama :icon_confused:

ali kako god, honda je u pitanju. kvalitet i sportski duh su njeni aduti :cool:
 
Auuuu dobra dobra,samo nek sto prije mijenja ovaj "kockasti" lonac sa jap stylom,a to preporucam vala i tebi :icon_biggrin:

Inace super izgleda,samo automatik jooooj,poprilicno je i presla ,al haj ne bi se zalio vala,samo automatik joooj :D

I jos malo u pod :cool:
 
Član
@Death_beat - nerazumijem kako nij u skladu??
@erol_brcak - stavio bih ja al nemam sredstava... prodao moitel pa kupio xenone...:lol: nemam vise sta prodat:lol::lol: a nagovaram ga da stavi jap style lonac.. on konto da uradi dva lonca na obe strane po jedan.. meni to bezveze..
 
ma ne svidja mi se, djeluje kao da je iz nekih dosta starijih auta.. nikako ne mogu da povezem ovu unutrasnjst sa vajskim izgledom :icon_rolleyes:
 
Član
I meni Honda inače zna zakazati sa enterijerom ali zato eksterijer i performanse za pohvalu :cool:
 
Zna vala sto jest jest,i meni ovaj civc i onaj EP3 imaju ponajruzniju konzolu stvarno,dok npr NSX ima jedan od najljepsih interijera :cool:
 
Član
s1ck je napisao(la):
po mom misljenju najljepsi civic

slazem se s tobom! ;) Meni definitivno najljepsi CIvic! Ovaj je cini mi se kupljen od neke zenske cini mi se!? Nije ni skup bio! Svaka cast, samo malo dotjerivanja i ko lutkica da bude! ;) Nek je sa srecom! Evo malo slikica kako bi trebalo da izgleda! ;)
 
Član
predobra honda,al opet mi je bolja ta tvoja,govorio sam i prije,boja joj je san snova:):),ni ova nova nije losa,samo taj automatski mjenjac,ne znam kako ce se snac,al et,ostalo sve za 5;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top