City bus simulator 2010 :(

City bus simulator 2010 :(

Član
Skinuo sam igricu city bus simulator 2010 regiobus usedom i instalirao sve normalno i kad kliknem na ikoni izbaci prozor pise :: To activate the City Bus Simulator - World of Subways please insert the serial key and your name (lastname) and press the register button.


A nigdje nmg da nadjem serial keya.... :/ ako je neko skidao i zna u cemu je problem.... :icon_rolleyes:
 
RE: Pomoc !!! :/

kao prvo promjeni naziv teme da ne bi otisla u zaborav....

kao drugo, iscitaj readme fajlove uz skinutu igricu ili komentare sa stranice odakle si skinuo, kladim se da je sve opisano 99,999999%, samo nisi procitao
 
Član
RE: Pomoc !!! :/

zen3dom je napisao(la):
kao prvo promjeni naziv teme da ne bi otisla u zaborav....

kao drugo, iscitaj readme fajlove uz skinutu igricu ili komentare sa stranice odakle si skinuo, kladim se da je sve opisano 99,999999%, samo nisi procitao

Nema nista opisano bgm ima readme kako install igricu nista dalje al i taj readme sto ima pise samo da udjes u setup i nista vise.... :/
 
Član
Ne znam da li će ti ovaj crack pomoći ali vrijedi pokušati

Kod:
http://rapidshare.com/files/315194740/City.Bus.Simulator.2010.New.York-SKIDROW-CRACK_by_hol3k.rar
 
Član
Igrica nije city bus simulator 2010 new york nego regiobus usedom jedino ako odgovara.. nezz probat cu

i link ti ne radi... :/
 
ne mora biti klasicni readme.txt fajl, pogledaj fajlove koji imaju ikonicu kao system information fajl, otvori njih preko notepada i vidi ima li upustvo tu.....
Jesi li gledao odakle si skinuo da nema u komentarima sta kako???
 
Član
Skinuo sam sa torrenta i gledao nema nista :/ jbg jos cu pretrazit file-ove

Nema trazio file-ove nema nista... ccc :/
 
Top