-> Citroën Xsara <-

-> Citroën Xsara <-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

Lijep autic svaka cast! Vec sam ti rekao da mi je pravo dobar francuz!
 
Član
RE: Citroën Xsara -> "Zlatonja"

Citroen, dovoljno je čuti :)

Dobar dobar... najbolji su za vozit.
 

edo

Član
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

ni mercedes se ne može porediti sa francuskom udobnošću,inače xsara mi je extra model...
 
Član
RE: Citroën Xsara -> "Zlatonja"

95642783hk5.jpg

30729926rd2.jpg

32603092wp3.jpg


A evo dobio je i "cimera"...
o1qb1.jpg

o2am3.jpg







P.S. ova garaza gdje je octavia parkirana je zapustena i nije moja, to objasnjava ovu prljavstinu po podu... da ne pomislite svasta :lol:
 
Legend
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

ooo odveo si bibia na himalaje heh,prefina je xsara druze...............nek oktavijan bude sa srecom ;)
 
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

Ehe, vidjo ja ovog zlatonju daaaaavno, kad je tek kupljen!!!
Ma auto je beton, prelijepo izgleda, boja je extra, samo ti njega dobro cuvaj i odrzavaj i bit ce super. Vec sam ti prije zazelio, al svejedno, evo jos jednom, Nek je sa srecom i puno prijedjenih kilometara i pamet u glavu, da se zlatonja ne otrgne iz ruku kad je na trci, da ne bi bilo belaja!!!
 
Član
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

nek je sa srecom, po koji put ovo govorim...xsara je odlicno auto...ja imam picasso, i ne znam sta da kazem...kako su uspjeli ljudi spojit stabilnost i udobnost, nije mi jasno nikako...auto je udobno, a ne mice se u krivinama...

Citroen No. 1
 
Član
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

Hvala jos jednom :)


Faya_M5 je napisao(la):
nek je sa srecom, po koji put ovo govorim...xsara je odlicno auto...ja imam picasso, i ne znam sta da kazem...kako su uspjeli ljudi spojit stabilnost i udobnost, nije mi jasno nikako...auto je udobno, a ne mice se u krivinama...

Citroen No. 1
Pa dobro, udobnost hajde, moze proci. A stabilnost, onako bogami! Doduse jest da imam 14" i neke m+s gume, sta ja znam, nisam navikao. Mozda mi je poslije cestog vozanja bmw-a(bratovog) malo previse mekan, ali hajde, nije kriticno. Uz to ionako sam kontao malo ga prizemljiti(otvrdnuti), ovako izgleda kao jeep neki(ima klirens bar preko 20cm :p ), a tako se i ponasa hehe
pa u 3.brzini na trotoar se penjem haha :lol:




--------
A octavia me iznenadila!
Toplo bih preporucio svakome ko zeli novo, pouzdano, udobno, stedljivo, brzo, dobro auto itd. da je kupi! Nije skupa, omjer dobiveno/ulozeno je ako ne i najvisi na trzistu automobila, extra je auto jer dosta toga nudi! U elegance opremi dobijete sve potrebne djidje za svakodnevno koristenje auta! Pravo auto za poslovnog covjeka.
Gledam raja se zavaljuje kupuje kojekakve polovne audi 6,bmw 5 polovne, stare, izvozane...Ma daj...Covjek treba da razmislja glavom, a manje ponosom...
Novo je novo-Polovno je iskoristeno... ;)
 
Član
RE: Citroën Xsara -> "Zlatonja"

Vidio sam auto neki dan prvi put... išao si ispred mene kroz Konjic, pa na semaforu se razišli... Dobro izgleda pravo, čini mi se nema packi po njemu nikakvih, kao novo (na izgled) :p

Samo polako... klizava je cesta... :)

pozz.
 
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

@poKLe, ne znam bas koliko je ta octavia udobna imo sam priliku da se vozim duze u njoj nekih 5 sati, i umro sam tri dana su me ledja bolila, e sad auto je odlicno u mehancikom pogledu, jako, malo trosi, ima i dijelova ako se nedaj Boze pokvari, ali udobnost slaba:icon_sad:
 
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

@poKLe, ne znam bas koliko je ta octavia udobna imo sam priliku da se vozim duze u njoj nekih 5 sati, i umro sam tri dana su me ledja bolila, e sad auto je odlicno u mehancikom pogledu, jako, malo trosi, ima i dijelova ako se nedaj Boze pokvari, ali udobnost slaba:icon_sad:... a garaza je full junkie:cool:
 
Član
RE: Citroën Xsara  -> "Zlatonja"

Ma nisu lose Skode ba nikako, za narod u BiH su najpogodnije, jer nema carine na njih, pa se tu dobro ustedi...

@PoKle: kod mene su 15'' ljetne Michelin Energy ljetne na njoj i stvarno dobro drzi cestu, a i tvrd joj je ovjes dosta, a ostalo sjedista upijaju...mozda je ona sta stabilnija, jer je ipak veca i ima veci medjuosovinski razmak...al kako god okrenes, udobna je, a na stabilnost se ba naviknes :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top