Citroen Xsara

Citroen Xsara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neznam da li ova tema spada ovdje al et... ustvari, interesuje me ako ko zna ili ima kakvih podataka o citroenu xsara-i, mene prvenstveno interesuje 1.6benz model. Vidio sam da ih ima sa farovima kao u xantie i sa nekakvim kao okruglim farovima, pa jel to zavisi od godista ili... Jos me interesuje kakva su vasa iskustva s ovim autom, kakvi su motori, imal kvarova, koje su im dobre, a koje lose osobine, koji sve modeli imaju, vidio sam da ima nesto exklusiv, chrono i sl. itd...Jos samo me interesuje, za koliko para,novca,dukata se moze naci ovaj citroen, znaci 1.6benz, sa 4 vrata, klima i da nije preso preko 150.000KM
Sad ce neki rec da sam zahtjevan al et :icon_biggrin:
hvala unaprijed i pozdrav
 
Član
Da, Xsara je prošla redizajn, prije redizajna uski farovi, poslije redizajna kao okrugli farovi, uz još neke izmjene. Mislim da su postojale dvije verzije tog 1.6 benzinca, ali nisam sasvim siguran. Za cijene pogledaj autopijaca.ba mobile.de itd.
 
za xsaru sa okruglim farovima znam da ima upravljanje zadnjim tockovima. radi na principu zakretanja tockova pod utjecajem centrifugalne sile. tockovi se jako malo zakrecu ali ipak mjenjaju osjecaj u voznji kroz krivine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top