Citroen Xsara 2.0HDi (2004 god.)

Citroen Xsara 2.0HDi (2004 god.)

Član
Da postavim i prvu fotografiju.
xsara_small.jpg


Još nije rađeno nošta specijalno na autu. sve je vrlo dobro očuvano u originalnom stanju.
Prvi "DIY" mi je bio kako ukloniti ovu galeriju sa krova. Za to sam morao napraviti ključ pošto ga nisam dobio od prethodnog vlasnika.

Na žalost, ova galerija je vjerovatno duže vremena bila na autu tako da ću morati raditi malu popravku farbe na krovu iznad suvozačevih vrata. Ako imate preporučiti nekog za to, bio bih zahvalan.

Sljedeća stvar bi bilo poliranje farova, a nekad na proljeće bi bile neke lijepe aluminijske felge. (Fabrički 15" ili možda 16")
 
Član
Posto planiram lakirati krov, zanima me kako bi izgledalo da se zatamni skupa sa zadnjim staklima. Nisam siguran je li ukusno, tj. hoce li liciti na nesto...

qsm4o1.jpg
 
Član
Pogledaj u mojoj temi meni je crn krov i tamna stakla, ali nije sivi auto nego bordo, po mom ukusu se extra uklopilo, a imam i šiber.
 
Član
dellas je napisao(la):
Pogledaj u mojoj temi meni je crn krov i tamna stakla, ali nije sivi auto nego bordo, po mom ukusu se extra uklopilo, a imam i šiber.

Pa mogla bi i neka metalik folija na fabricki lak, uvijek se moze skinuti
 
Član
fin autic;)

imas druze dosao je crom carbon i 2d crni karbon..mada misllim da bi mu fino legao
onaj crna klavir visoki sjaj folija dobio bi kao da ti je panorama krov:icon_smile:
 
Član
sever1n je napisao(la):
fin autic;)

imas druze dosao je crom carbon i 2d crni karbon..mada misllim da bi mu fino legao
onaj crna klavir visoki sjaj folija dobio bi kao da ti je panorama krov:icon_smile:

Znas li nekoga ko dobro radi?
 
Član
Jučer idiot otkinem desni žmigavac na blatobranu kad sam ulazio u garažu. Malo sam i blatobran zagrebao, ali sreća malo poliranja je to riješilo koliko toliko.

Zna li neko radnje gdje bi se moglo kupiti zamjenski žmigavac? Ja mislim da je isti kao i na Peugeot 206.
 
Top