Citroen DS9 (Metropolis)

Citroen DS9 (Metropolis)

Član
Mudro zborite:icon_biggrin: Teško je ući u to probrano društvo, ali uz ovakav izgled..Hm. Citrus stvarno izgleda kao milion dolara;)

Neće im pomrsiti račune, al sigurno će biti uspiješniji od c6. MORA
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Mudro zborite:icon_biggrin: Teško je ući u to probrano društvo, ali uz ovakav izgled..Hm. Citrus stvarno izgleda kao milion dolara;)

Neće im pomrsiti račune, al sigurno će biti uspiješniji od c6. MORA

NAPOKON I OD TEBE JEDNA PAMETNA XD

POTPIS KO KUĆAAAAAA
 
ovo je predobro , samo sto se tice kralja klase , ne dirajte ga , S klasa je godinama gradila imidz kakav sad ima , ne mozes ti tek tako doci i napraviti bolji automobil. Jedva cekam neke spy slike , da vidimo kako izgleda ova linija bez nekih montiranja i efekata. Djeluje mi previse nestvaran jos uvijek :D
 
Vernes_AMG je napisao(la):
ovo je predobro , samo sto se tice kralja klase , ne dirajte ga , S klasa je godinama gradila imidz kakav sad ima , ne mozes ti tek tako doci i napraviti bolji automobil. Jedva cekam neke spy slike , da vidimo kako izgleda ova linija bez nekih montiranja i efekata. Djeluje mi previse nestvaran jos uvijek :D

Svaka cast S-klasi, ali sad nema kralj klase, svaki dan se mijenja i dolaze bolji, jednostavno da bi bio kralj, odnosno najbolji moras pratiti konkurenciju i ici bar korak ispred, danas je u svemu tako, to svaki dan vidim u poslu. Nema vise popularnosti od stare slave, ali eto vidjet cemo sta je Mercedes spremio;)
 
Član
Jbt, stvarno je nestvaran:) Nadam se da ce sto vise izgledati ovako i da ce uci u masovnu proizvodnju...A sigurno ce imati znacajan udeo trzista zapadne Evrope (o Francuskoj da ne pricam), jel ovakav auto ne moze da ostavi nikoga ravnodusnim, a S klasa, ostaje S klasa...
 
imace konacno nesto sto je falilo peugeotu 607, citroenu c6, renaultu vel satis, alfi 166....ogroman motor da se moze drzat sa konkurencijom...460KS motor.....konacno...
 
Član
Evo malo slikica od mene,stvarno je prelijep..nemam rijeci...

citroen-metropolis-3.jpg

citroen-metropolis-4.jpg

citroen-metropolis-6.jpg

2010_citroen_metropolis_concept_shanghai_12-4bd4ac927a7b1-1280x1024.jpg

2010_citroen_metropolis_concept_shanghai_08-4bd4ac7e256a0-935x595.jpg
 
Top