Citroen C5 nekad nece da upali?

Citroen C5 nekad nece da upali?

Evo ovako, Citroen C5 je 2003. god. 2.0 motor ... ponekad se desava da nece da upali, verglam, nista, dodajem gasa, nista... i onda odstoji pa upali pa radi neki period npr. sve najmormalnije 10ak dana i opet se desi isto.

Sta bi moglo da bude?
 
Član
e moj druze, kod tog auta nema nagađanja, džaba pišete i otvarate teme, mislim nemam nista protiv vas al mi vam samo ovdje mozemo bezveze lupat i nagađat sta bi moglo bit, taj problem ti rjesava dijagnostika, ne rjesava ni ona al bar kaze sta je problem ;)

To ti je moj savjet, idi na dijagnostiku pa onda dodji s problemom kod nas pa da pokusamo dat par savjeta kako to popravit to sto je pokvareno ;)
 
Da, zaboravio sam da kazem, posle prvog puta kad nije hteo da upali cale je otisao na dijagnostiku i samo ocitava da je doslo do greske u predelu motora (ako se dobro secam, mozda gresim), tako nesto, u sustini nista konkretno. Mozda je relej?
 
Član
Godzilla je napisao(la):
Da, zaboravio sam da kazem, posle prvog puta kad nije hteo da upali cale je otisao na dijagnostiku i samo ocitava da je doslo do greske u predelu motora (ako se dobro secam, mozda gresim), tako nesto, u sustini nista konkretno. Mozda je relej?

i gdje si ovo temu stavio u zakone :icon_biggrin:

to hoćeš da kazes da je francuz zakon :D
 
Evo ovako, svi osiguraci i kablovi su poskidani pa vraceni, sad sve radi najnormalnije par dana. Da li se tako resetovao kompjuter pa sad kao radi? ( kad nije hteo da upali, nije se cula pumpa da radi, zaboravio sam da kazem... ali izgleda da je ispravna, da li je moguce da je bilo do kompjutera?)
 
Top