Citroen C5 III+

Citroen C5 III+

Od prije par dana sam postao ponosni vlasnik novog modela C5 :cool:

Citroen C5 Hydroactive III+ 2008
2.0 HDI 16V 140HP > smchiptuning > 170HP

Nemam ni jedne slike preko dana da sam slikao kako treba da se komplet auto vidi, ali evo par slika, pa do iduci put :)



Nakon kupovine, vec iduci dan sam ljepio karbon foliju po krovu



(neki ce sad odmah reci SELJAK po ovakvom autu....bla bla bla...ali, MENI SE SVIDJA, I TU CE OSTATI DOKLE GOD AUTO BUDE KOD MENE) :icon_exclaim:





 
Član
auto je extra...ja ne znam samo zasto se u bosni ovi citroeni ne voze u vecem broju. To su jedina auta koja mogu da podnesu ove lose puteve..sva ostala auta naspram citroena su obicne kante...
Extra izbor, svaka cast :)))
 
Član
Samo bolje felge i zatamnit ga ;)
Kod mene tetak isto uzeo ovaj model u auto centar pavic drama auto exklusive paket opreme kod njega, koji je na ovom tvom ?
 
malo je reci da si seljak.,:D auto je predobro,;) ali te folije na krovu, jednostavno nisu za C5.:icon_rolleyes:
 
bbi8 je napisao(la):
auto je extra...ja ne znam samo zasto se u bosni ovi citroeni ne voze u vecem broju. To su jedina auta koja mogu da podnesu ove lose puteve..sva ostala auta naspram citroena su obicne kante...
Extra izbor, svaka cast :)))

Voza se voza, vise ih ima nego "novih" Passata ;)

Namirio si se, auto je stvarno i vise od dobrog, a da osjetite udobnost valja se provozati :D
 
Sarajlic je napisao(la):
Prelijepo auto,daj slika unutrasnjosti i place za nekim boljim felama

Evo jedne nocne :)



A felge ce se valjda uskoro naci nekakve... inace prerovio zadnjih oko 30ak stranica prodaje felgi ovdje na forumu i mislim da sam nasao samo jedne 17" felge koji mi pasu (5 x 108), ali im je cijena bila oko 1200KM, a posto sam tek uzeo auto, pa sam morao platiti učesce, registracija, kasko....puno para otislo, tako da za sada ostaju plasticne felge :)

Ali barem imam dobre gume, ljetne su 2 Michelin, a 2 Continental, a zimske sve 4 Michelin (225/65/16)

Ako neko ima kakve sexy felge 17" 5 x 108 javite mi molim vas!

adi187 je napisao(la):
Samo bolje felge i zatamnit ga ;)
Kod mene tetak isto uzeo ovaj model u auto centar pavic drama auto exklusive paket opreme kod njega, koji je na ovom tvom ?

Za felgama i ja sanjam :)
Zatamnjivanje ce za koji dan, samo da se prodje tehnicki pregled i zadnja vrata i zadnja sajba se umotavaju u Lumarovu foliju 30%

Kod mene je "Comfort" paket koliko ja znam, ali evo navest cu nesto od opreme, pa uporedi...hidraulika, parking senzori sa pokazivacem razdaljine na displeju, parking asisten pomoc pri trazenju parking mjesta, dvozonska klima, maglenke (u nekim modelima samo dodju stakla dole kao da imas maglenke, a u stvari se uopste ne mogu spojiti, niti su predvidjene da se ikada pale nego samo radi estetike), auto paljenje svijetala, brisaca, unutrasnji samozatamnjujuci retrovizor...

RS6Avant je napisao(la):
prelijepo auto , pojava na cesti , da se navozas :cool:

Hvala vam puno! :)

Iskreno da vam kazem, mislim da sam se zaljubio :) sekunda mi fali pocnem varat curu s volanom :lol:
 
Član
ma avtomobil je ladja, za 10ku izgleda a vjerujem da je i jako kvalitetan.. neka je sa srecom, i samo deri po svom ukusu sa sredjivanjem;)
 
Grga je napisao(la):
ma avtomobil je ladja, za 10ku izgleda a vjerujem da je i jako kvalitetan.. neka je sa srecom, i samo deri po svom ukusu sa sredjivanjem;)

Sto se tice putovanja, to je vec odavno poznato kakve su ovo ladje :)

Iznenadio sam se potrosnjom, pri brzini od oko 80ak km/h, u 6oj brzini, bord komp. pokazuju potrosnju od oko 2lit. :)
 
Član
Pravo sam se zagrijao za ovo auto vec duze vrijeme... Nazalost do sada ga nisam imao priliku voziti, isao sam u salon prije skoro vec godinu dana, ljudi mi dali i ponudu i sve ali voznju nisu mogli jer je napolju bilo neko ludo vrijeme, snijeg veliki i do dan danas nisam vise isao u salon.

U Rijeci recimo kada sam bio svaki skoro taxi je C5 novi, i namjerno uzmem taxi da se provozam po gradu malo (taxi u Rijeci je stvarno stvarno jeftin) i mogu reci da me se auto stvarno dojmilo, jos je bio onaj osnovni paket opreme, ni ona svemirksa sjedala niti ista ali auto woow. A o ovjesu samo da kazem da taxista nije kocio uopste na lezece policajce kunem vam se, i nista se ne osjeti!

Zanima me jesi li isao na neke duze relacije, kako je u voznji? Recimo za onim sjedalima iz Explusive opreme patim... od masaze do podesavanja lumbalnog dijela a takodje i podesavanje naslona samo gornjeg dijela...

Svaka cast za auto, mislim da si izabrao izvrsno. Iskreno meni sada da uzimam novo auto bio bi vjerovatno na prvom mjestu za kupiti.

Puno predjenih kilometara zelim

Pozz
 
Alive je napisao(la):
Zanima me jesi li isao na neke duze relacije, kako je u voznji? Recimo za onim sjedalima iz Explusive opreme patim... od masaze do podesavanja lumbalnog dijela a takodje i podesavanje naslona samo gornjeg dijela...

Svaka cast za auto, mislim da si izabrao izvrsno. Iskreno meni sada da uzimam novo auto bio bi vjerovatno na prvom mjestu za kupiti.

Puno predjenih kilometara zelim

Pozz

Najduza relacija mi je trenutno SA-TZ jer sam ga kupio tamo, zavaljen u sjedistu bi mogao i spavati ja mislim :) meni je najveci uzitak voziti po mraku, pogotovo sada kada je ispred tebe 101 lampica i dugmic :) a meni se to svidja :)

Hvala na zeljama :)

Sretno!
 
Top