Citroen C4 coupe

Citroen C4 coupe

CHALLENGER je napisao(la):
Dobar je, samo steta sto nije sa malo boljom opremom. Kakva su tvoja iskustva sa ovim autom, imas li problema nekih?
Preporucujem ti stranicu c4owners.org tu imas sve moguce o ovom autu.

A felge jedino u citroenu ovlastenom prodavcu na ciglanama, cini mi se da su oko 200 KM/kom, a model je 16" Radicale. Stavi mu 17" Resolfen (pogledaj na mom C4 u garazi) i nazad krovni spojler od VTS-a i drugi auto...

I nije jedini na forumu, odavno ima moj doduse limuzina...

Sto se tice opreme uvijek moze biti bolje,al ja sam zadovoljan i sa ovom,ima par stvari koje nikad ne koristim,recimo tempomat....:icon_rolleyes:,hvala bogu nemam nikakvih problema sa autom,mjenjanje ulja redovno,filtere,nedavno uradio veliki servis itd..nema FAP filter pa tako ne moram misliti na skupi servis.Sto se tice felgi,isao u ABC 1968 i cijena po komadu ovih 16 incha je 350KM,tako da otpadaju(nove),ici cemo na opciju polovnih ili nekih novih tipa RC,Brock itd

ZELA GTI je napisao(la):
Oprema je sasvim dovoljna,ništa ti više ne treba za lagodnu vožnju;)Reci mi jeli se teško bilo naviknuti na njegov "mahniti" volan?

Ma prijatelju nikakvih problema sa volanom nisam imao kad sam prvi put sjeo u auto,jednostavno zaboravis na to da je sredisnji dio fixiran, a obruc se vrti...dosta raje kaze da bi imali problema pri vozji,ali kad su tamo nekakvi strucnjaci to pravili zasto ja da sad pametujem,mogli su ovako ili onako,u svakom slucaju prezadovoljan ...Inace ovo je moj drugi Citroen,imao prije Xantiu 1.8 16V koju sam vozio dvije godine,bez problema ...;)
 
Član
Ajd super;)nisam ni mislio na neke probleme,nego čisto na navikavanje:icon_smile:Sretno sa autom,baš mi se sviđa
 
Član
interesantan autic, oduvijek mi je bio zanimljiv i privlacan... puno, puno ljepsi od verzije sa cetvero vrata... :cool:
 
Član
Pravi odabir druze, nek je sa srecom....Neces se pokajati! Motor je stedljiv, dovoljno snazan, a jako dugovecan....samo ga dobro odrzavaj!
 
dellas je napisao(la):
Pravi odabir druze, nek je sa srecom....Neces se pokajati! Motor je stedljiv, dovoljno snazan, a jako dugovecan....samo ga dobro odrzavaj!

Hvala prijatelju.....nadam se da ce tako biti,inace ovo je moj drugi citros,imao citroen xantiu 1.8 16V sa kojom sam bio prezadovoljan,a od ovog ocekujem isto.;)
 
p2705101702.jpg

p270510170201.jpg

zzt.png


refresh,ovo su one sto su se izgubile zbog problema sa diskom,pa da ih vrnem...znaci zadnje sto se radilo na autu:Stavljene alu felge enzo 101 16 incha,zatamnjena stakla(naprijed 50,zadnja 80)crna folija na krovu i retrovizorima a uskoro ABD i carbon u enterijer:123:
 
malo da refreshiramo....malo se igralo sa carboncicem u enterijeru
p1608100929.jpg

p160810092901.jpg

p1608100930.jpg

p160810092902.jpg

i ovaj detalj,posto se cesto koristi gepek:D
p0108101721.jpg
 
Ovaj carbon nije za citroena:Dodlijepio se na svim skoro povrsinama na koje je postavljen:icon_rolleyes:nakon 20 dana,a uzrok tome je los kvalitet ili majstor:icon_question:
 
Član
more biti svasta inace francuzi imaju zaj*atu plastiku - recimo meni niko nije mogao zavariti blatobran na cliu ;)
 
Član
drug mi je na audija stavio i evo godina dana mu stoji moguce da je i kvalitet...reci mi druze koliko si zadovoljan auto servisi dijelovi i to, skupo?
 
Limpi je napisao(la):
ako moze koliko je izasao ovaj carbon :icon_question:

a cuj odlijepio se tako brzo...

odlijepilo se hebi ga,nemam namjeru vise stavljati,bacanje para(kostalo 130KM)

audi_s2 je napisao(la):
drug mi je na audija stavio i evo godina dana mu stoji moguce da je i kvalitet...reci mi druze koliko si zadovoljan auto servisi dijelovi i to, skupo?

Ovo je 3m folija ali evo odlijepilo se,kazu najbolja :icon_question: a sto se tice auta,prezadovoljan sam,samo sipam ,a i to ne bas cesto:Dmalo trosi zaista.Dijelovi nisu skupi,bar ove sto sam ja do sad ugradio prilikom velikog i malog servisa,nisu kao za golfa ll ali u poredjenju sa novijim vozilima iste klase su jeftiniji(veliki servis u servisu "206" na stupu kostao oko 400KM sa rukama).
 
Mali refresh.:).xenoni(H7R 5000K)..ima vec par mjeseci kako su stavljeni ali evo slike tek sad kako to izgleda,nije bas najbolje uslikano ali mogu proci..:)



tztzf.png

tzz.png
 
Član
iste xenone sam ja sebi kupio, nisam htio ici vise od 5000k. Ja svoje platio 210km s postarinom.;)

opasno mi se svidja ovaj citroen,pogotovo s ovim felama,bas je mocan,boja je takodje lijepa.
Bas me cudi to za carbon,sto se odlijepio tako brzo,ma ajde sredit ces ti to ponovo;);)
 
Top