citac misli...zanimljivo :)

citac misli...zanimljivo :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne moze da pogodi vedada ibisevica :D izbacio mi hristova stoickova hehehheh :D zahebo sam ga :icon_biggrin:
 
Početnik
i ja sam ga zeznuo..kaze da mislim na svoju djevojku..a ja mislim na bivsu..to je bar svima poznato da ni na sta drugo ne mislim, a on opet fula..
 
Član
Oggy je napisao(la):
i ja sam ga zeznuo..kaze da mislim na svoju djevojku..a ja mislim na bivsu..to je bar svima poznato da ni na sta drugo ne mislim, a on opet fula..

Pa kako ce znat da je bivsa ako stalno mislis o njoj :) pogodio je dakle :D


a i mene je pogodio za Vin Diesela :D dobar je malac :D

Baza podataka im je fantasticna, pogodio mi je Einsteina, RIHANNU!!!!, i KEIRU KNIGHTLEY!!!! u jedva 6-7 pitanja svako! Extra igracka :D


Pogodio mi je upravo i Lepu Brenu hahahaha

I JEBENOG BATU ZIVOJINOVICA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol: pogodio je i meni,al dugo mu je trebalo :lol::lol::lol::lol:
 
Član
pogodio ccccccccc

oooooooooooooooooooooooooooooo, opet je pogodio, ne mogu da vjerujem.....................:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

ma ovaj sve zivo pogodi....... nije nista pogrijesio...:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
pogodio opet ....

aaaaj jebo mu ja mater pogodi mi cecu .... NEMOGU DA VJERUJEEEEEEEEEEEM ....

prelazim na seku .... javljam rezultate za sekund ....

odustajem

i409321_seka.JPG


aj jos jedan, maksim mrvica ....

hahahahahahaha nezna neznaaaa

i409323_maksim.JPG


nakon ovog sam klikno na more questions i aj pogodite sta sam dobio ....


i409325_maksim.JPG


nemogu da vjerujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ....
 
Član
Pogodio mi je da sam mislio na curu, oca ali ej debelo spusio kad sam mislio na SEBE a on mi izbacio da misli na moju SJENU ! Blizu je, ali ne dovoljno blizu :D

Kao sto kazu, n emoze szajebat naseg covjeka :lol:
 
hahhahahaha,aj trikt him!

Ja mislio na Sennu,on mi izbaci ...

i409352_ScreenShot268.jpg


Ali dobar je,nema sta,probam jos jednom!:cool:



hahhaha,sjebo sam ga jos jednom,haha,ja konto na clarksona,on mi izbaci enza ferrarija,blaaa nema pojma lik.

al probam jos jednom:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top