čitač misli II

čitač misli II

Dobar fazon! Kada ti odaberes neki broj i kažeš koje je boje on sve brojeve iz te boje stavi u različite kuće kada klikneš na kuću u kojoj je tvoj broj u stvari si mu rekao rješenje.:icon_smile:
 
Član
Glupost ziva....

Evo recimo uzmi broj 9, i dole t epita da izaberes dugme iste boje kao tvoj broj...dakle on pamti onda samo zelene brojeve iz tablice, a to su 9,23,25,16,12, zatim te pita da izaberes kucicu u kojoj je tvoj broj, primjetit ce te da u svakoj kucici ima samo jedan broj iste boje, pa tako u kucici B gdj eje broj 9, nema jos nijednog drugog broja zelen boje :lol:

Ova ostala pitanja i vrata i kristalne kugle je samo da ti razbiju koncentraciju malo ;)

meni je jaca bila ona stara verzija heheeh :cool:
 
Član
Streethunter28 je napisao(la):
Dobar fazon! Kada ti odaberes neki broj i kažeš koje je boje on sve brojeve iz te boje stavi u različite kuće kada klikneš na kuću u kojoj je tvoj broj u stvari si mu rekao rješenje.:icon_smile:

joj jesi ti pametan....
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Glupost ziva....

Evo recimo uzmi broj 9, i dole t epita da izaberes dugme iste boje kao tvoj broj...dakle on pamti onda samo zelene brojeve iz tablice, a to su 9,23,25,16,12, zatim te pita da izaberes kucicu u kojoj je tvoj broj, primjetit ce te da u svakoj kucici ima samo jedan broj iste boje, pa tako u kucici B gdj eje broj 9, nema jos nijednog drugog broja zelen boje :lol:

Ova ostala pitanja i vrata i kristalne kugle je samo da ti razbiju koncentraciju malo ;)

meni je jaca bila ona stara verzija heheeh :cool:
heeh..sad si nam sve razotkrio i neće više bit fora ,,:icon_biggrin:
 
meni nije pogodilo, a i glupa je fora. to ti je nesto slično kao ono na kvizu

iza troje vrata se nalazi dvije koze i novi auto, voditelj kviza pita lika koja ce vrata on tada ima sansu od 33% da dobije auto i lik kaze vrata broj 1. voditelj otvori vrata broj 3 iza kojih je koza i pita lika, da li zeli da zamijeni vrata, ako je pametan zamijenit ce za vrata broj 2, jer tada ima 66% šanse da dobije auto :)
 
Top