ciscenje turba

ciscenje turba

Član
menjic je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Nema to cimanje veze sa turbinom garantujem 100%

Trazi dalje.

@menjic

kakve crne svjecice pa dizela covjek voza :)
hahahahahha

Hehehe pa nemam pojma vidi se koliko citam :D:D:D

Onda samo dizne i pritisak goriva, bez svjecica :)

ma hajde desava se i najboljim :)

neka se malo covjek i nasmije
 

LSD

Član
nista kume...dopeljaj ti to do mene jedno vece i naspi 2 cenera goriva;sjedi na suvozacevo mjesto i opusti se :D
 
Član
haha ma nije da stuca nego jednostavno dobije puno vise snage na tim obrtajima (2500) i povuce toliko da me bas cimne i ubije u sjediste i tako samo kad je hladan motor a kad se ugrije odma povuce ludo kad dam malo viseee gasa :icon_smile:
 
Član
LSD je napisao(la):
nista kume...dopeljaj ti to do mene jedno vece i naspi 2 cenera goriva;sjedi na suvozacevo mjesto i opusti se :D
heheheh ma ne vozim ni ja penzionerski al izgleda bice tako enese :cool:
 
Da se malo vratim na ono sto Al galone kaze,moze li se to voznjom procepiti ili??
Malo mi je to prezestoko 3,4,5 i 10 min. pun gas navuce 1.2 corsu na 200km/h a kamoli nekog tdi-a sa 120ks,nemamo mi sirotinja puta za toga,hehe...
Dali stvarno pomaze to gasanje ili je ipak kakvo rasklapanje za preporuciti ako se reci osjeti zaprljanje...
Ja nekada primjetim da mi kao prestane vuci preko 2500 obrtaja,ide on ali osjetno slabije... :icon_rolleyes:
 
Član
Pa to gasanje ce da sprzi sve sto ima u nutra, nece bit ispolirana ali ce svu garez da izbaci kroz katalizator :)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Da se malo vratim na ono sto Al galone kaze,moze li se to voznjom procepiti ili??
Malo mi je to prezestoko 3,4,5 i 10 min. pun gas navuce 1.2 corsu na 200km/h a kamoli nekog tdi-a sa 120ks,nemamo mi sirotinja puta za toga,hehe...
Dali stvarno pomaze to gasanje ili je ipak kakvo rasklapanje za preporuciti ako se reci osjeti zaprljanje...
Ja nekada primjetim da mi kao prestane vuci preko 2500 obrtaja,ide on ali osjetno slabije... :icon_rolleyes:
meni na tim obrtajima hoce tockove izvalit kolko cimne, imamo ba nermine petlju sfuserenu moze se kroz nju bar 160 km/h kolko ima traka :D

PS. vidjoh te neki dan kod princove u tuzli lijepo se kotrlja bgm.


menjic je napisao(la):
Pa to gasanje ce da sprzi sve sto ima u nutra, nece bit ispolirana ali ce svu garez da izbaci kroz katalizator :)
jojj ima da kakvu serpu zakacim za auspuh da vidim hocel biti te garezi jer ja stalno gledajuci u retrovizor samo osjetim trunku jedva prepoznatljivog crnog dima ako je bas poderem maksimalno u drugoj
 
Top