Ciscenje instrument table i skidanje ljepila ?

Ciscenje instrument table i skidanje ljepila ?

BHT Ovisnik
Pozdrav,kupio sam kombi koji namjeravam malo srediti. Auto kao auto je jako dobro,ali mu je potrebno malo čišćenja. Najbitnija mi je tabla. Ja sam je cistio deterdzentom i vlažnim maramicama. Ona se dosta ocistila,ne izlazi vise prljavo iz nje,ali je i dalje šarena. Da li ima neka krema da je ofarbam ,jer je ne mislim skidati pa farbati.
Isto tako cime skinuti ljepilo. Nije klasično kao od reklame,nego ona jaka traka s vlaknima. Evo slike:
Hvala
TT6pltR.jpg

hwz5Mgo.jpg
 
Član
probaj ovo ako je vec cista aa opet se vide oni bijeli sitni dijelovi koji se zavuku u porama ili cak sonax pastom za plastiku predjes i bude crna..aa isto tako i lepilo probaj ovim fenom grijati pa plasticnom spatljom skinuti..
 
Ima pjena za čišćenje i blagi sjaj tabli to bi mislim bilo dobro ako bi mogao naći a što se tiče ljepila može sa alkoholom ili pomalo sa razređivačem ali pazi da farbu ne nagrize
 
BHT Ovisnik
Ovo za Meguiars sam cuo,ali mislim da mi ne treba ovolika količina hahah.
Probati cu i to sa fenom,jednom sam nesto probao,bilo je li-la...
Ma nije mi problem ni za farbu,ali ovo ima skoro 1mm debljine,mislim da nece bas lako pomoci, jer sam s alkoholom i sl. skidao samo manje ostatke,a ovo je mnogo veće
 
Član
Ima ima efekta ovo sa fenom, samo pazite ni 1% ne smije bit masnoce i prljavstine, jer ako bude tek ste ga onda zabrljali
 
Član
Da da odaljiti malo vise i lagano dok se ne ustelis sa rukom jer ako duze ostanes na jednom mjestu i blize fen bude ode too u vraziju mater,ali poslije ovog sonax pasta ima za plastike bas i vracanje crne boje i to bi bilo too..radio sam i ja rubove na golfu i super ispalo ne treba farbati.
 
Član
image.jpg


Ovo sam cuo da je vrh , ubrzo cu ga i ja uzeti , ali nisam nigdje primjetio u nas da ga ima..
Baumwelt , OIL AC i sl :D
 
BHT Ovisnik
@zlajaaa krenuo vec hahah :p
ovaj fazon sa fenom ne ide nikako, to sam probao prije na vanjskim plastikama i tu i tamo je islo,na ralici npr,ali na ovo ne ide.
Ovaj sonax ima kupiti u bingu,njega sam davno uzimao isto za ralicu,ali nesto se bojim da ne bude masno od njega po tabli ?
Poslao sam na piku poruku ovom za meguiars ima li i posto je...
Ovo ljepilo sam sat vremena skidao s jednog prozora s kolegom,grijem industrijskim fenom,pa onda pokusavam skidat ljepilo,pa ostatak sa vrecom i arfom skidam, duša mi ispada,ako ima bolji nacin recite :D
 
Top