Ciscenje gornjeg dijela

Ciscenje gornjeg dijela

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
S cime se dobro cisti gornji dio u autu (unutrasnjost krova) znate na sta mislim ono iznad glave :D Ima li neko dobro sredstvo ili ima li negdje da to neko cisti ?
 
Član
ima neka kiselina sta koriste u autopraonicama za te stvari dosta smrdljiva ali djeluje
a uostalom zasto se peglati sa time das 50 maraka za unutarnje pranje i sve bude ko novo
 
Član
Šta ja znam, trebalo bi da ima neko sredstvo vezano za auto kozmetiku... a i nekako ti je veci merak kada se ti malo namucis oko svog auta i na kraju se diviš sam sebi kako si dobro uradio posao :D
 
Član
jes veci merak nekazem da nije ali pokusavao sam prati tim sredstvomi rezultat je dosta dobar izbjeli krov ( tj vrati u prvotnu boju) nestane ztilo od dima cigareta i vremena ali stvar je u tome sta oni u praoni koriste onaj parni usisavac u kombinaciji sa tim sredstvom i ocisti ga bas dubinski
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
jes veci merak nekazem da nije ali pokusavao sam prati tim sredstvomi rezultat je dosta dobar izbjeli krov ( tj vrati u prvotnu boju) nestane ztilo od dima cigareta i vremena ali stvar je u tome sta oni u praoni koriste onaj parni usisavac u kombinaciji sa tim sredstvom i ocisti ga bas dubinski

Eh to je vec druga stvar, mada meni i treba da ocistim samo neke dijelove od dima cigareta :icon_mad:
 
Član
ja sam cistila sa sredstvom za cabrio-krov. nisam u mazde josh probala, ali kod astre super ocistilo platno.
 
Član
Ma ne moras Vanish mozes onaj PUR za sudje... Ja sam tako nekoliko tacki masnoce ulja kako mi je majstor siber nest mjenjao dofatio prljavim rukama i tim sam oprao ali ne da mi se bas tako citav
 
Član
Imam ja jedan dobar savjet :) pjena za brijanje!!! Pjenom dobro izribas i onda samo usisvacem usisas!!! Dobar nacin! Pokusaj!
 
Početnik
imas kupiti pjenu za pranje tapacirunga,sjedista i tih fazona,kosta oko 7Km,extra cisti,naneses je,uzmes onu vrecicu od krompira i izribas,i onda samo obrises cistom krpom i gotovo..
 
Član
Ne moze to nikad biti kao kad ti se auto uradi dubinski. kad sam imao punta sam sam cistio i zjb se
kad sam uzeo golfa otvezo ga u velesice u praonicu, ostavis auto 3-4h kad sam usao u auto posle toga nisam mogao da vjerujem razlika nebo i zemlja kad sam radis, das petobanku al ti auto bude brate zao ti zapalit kasnije u njemu zivota mi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top