Cirkulacija vode

Cirkulacija vode

Lijep pozdrav. Imam Seat Toledo 1995 td.
E ovako, dize mi se temperatura. Izvadim termostat teze se digne ali opet se digne. Odvrnem cep sa posude opet se dize. Ventilator pali tek na onoj zadnjoj bijeloj crti pa ce onda crvena. Nema pritiska u crijevima. Kad skinem ono malo prelivno crijevo na posudi, tek na vecim obrtajima pocne voda da izlazi ali isprekidano, izlazi pa malo bljucne pa opet izlazi i sve tako.
Jos jedna stvar logika mi govori da kad skinem termostat i nabijem radnu temperaturu sva crijeva trebaju da budu iste temperature. Medjutim, kod mene gornje crijevo na hladnjaku vrelo a donje ono mlako moze se drzati dok ovo gornje nemogu da drzim. Sta mislite u cemu je problem? Skidao sam hladnjak nije zacepljen.
Skinuo sam pumpu i ne vidim nekih ostecenja na njoj, sutra cu da postavim novu. Molim za vase misljenje.
 
Zamijenio vodenu pumpu sad sve frcera kako treba, ali ne vidim nekih ostecenja na pumpi, a i ne razumim se bas puno koji to kvarovi mogu biti na njoj.
 
Član
Ležajevi na njoj znaju stradati ap onda kad uplaiš auto ona ne okreće kako treba tj ne sa lahkočom nego s atežinom i to s eodradi na temp auta, jer po pravilu kad upališ auato ono odmah treba da u bocu vrši povrat tj voda da kruži.....I koliko je dobar mlaz toliko ti je dobra vodena.....Nešto slično je bilo i kod mene pa sam riješio zamjenom nove vodene pumpe..pozzzz:cool:
 
Top