cipovanje BMW 318is

cipovanje BMW 318is

Član
Na tim obrtajima ti motor ima najveci obrtni moment...prije ce bit da je nesto crklo nego da je blokada
 
Član
edoze je napisao(la):
Na tim obrtajima ti motor ima najveci obrtni moment...prije ce bit da je nesto crklo nego da je blokada

i ja to kazem
posto nije moje auto nego od druga,al stvarno 4200-4300 i nece dalje

dal je mozda moguce da obrtomjer nepokazuje tacno
 
Član
Da li je moguće da vozač ne osjeti da li je na 4k rpm ili na 7, 8k rpm:icon_question:
Jebeš takvog vozača!;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Da li je moguće da vozač ne osjeti da li je na 4k rpm ili na 7, 8k rpm:icon_question:
je*eš takvog vozača!;)

e to upravo i jest problem

100% nije 7-8000

na tim obrtajima je ruka pod haubom,on tuce u blokadu al neruci uopste,nije da ne ruci al nije ko sto je na 7-8,
i opel suza gsi 90ks ide bolje od njega

dal je moguce mozda da ima kaku blokadu na komp.
 
Član
Jedino što je moguće je da se ja isključujem iz ove teme, ima neko stručniji, sad će ovi klinci iz grada što imaju izlaz do 10, 11, oni znaju više, a i ja moram ići.
Pozz.;)
 
Član
Kao što je napisano
SM chip tuning je napisao(la):
Podrazumjeva se da motor mora biti potpuno ispravan prije bilo kakvog tuninga,jasno je svima da je potpuno bespredmetno pokusavati da se pojaca nesto sto nije 100 % ispravno.

Nego, vozi ti to majstoru, na forumu ga nećeš popravit, jer, da bi ga popravio, moraš znat šta je kvar
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jedino što je moguće je da se ja isključujem iz ove teme, ima neko stručniji, sad će ovi klinci iz grada što imaju izlaz do 10, 11, oni znaju više, a i ja moram ići.
Pozz.;)

heheh :cool::cool:

edoze je napisao(la):
Kao što je napisano
SM chip tuning je napisao(la):
Podrazumjeva se da motor mora biti potpuno ispravan prije bilo kakvog tuninga,jasno je svima da je potpuno bespredmetno pokusavati da se pojaca nesto sto nije 100 % ispravno.

Nego, vozi ti to majstoru, na forumu ga nećeš popravit, jer, da bi ga popravio, moraš znat šta je kvar

ma tak ce i bit,al nije to moje auto to mi je od druga,i izgleda da je to neki kvar stvarno
 
Kao sto zela napisa, a bio je u pravu 100%
starim motorima, pod br.1 se radi generalka motora,,
e onda se moze razmisljati o eventualnom povecanju
snage.
koja bi svrha bila da sad taj neispravan motor cipujes,,
raspao bi se za dva dana.
 
Član
Generalka ne al bar osvježenje motora, veliki servis, izmijena krucijalnih stvari da bi motor bio u vrhunskom stanju. Ako auto ne vuče i ne radi kako treba, tuning mora biti na zadnjem mjestu dok se sve ne sredi. Gumice ventila su na 99% ovakvih motora koji vole da se vrte totalno spekle i propale..
 
Top