cipovanje BMW 318is

cipovanje BMW 318is

Član
14ks malo za 1.8 atmosferca za 200€? Ako je stvarno 14ks (u sta sumnjam) to je dzabe! Na mom autu se navodno dobija do 18ks i kom god tjuneru sam rekao ajde radicu chip kod vas ali da mi na valjcima garantujete dobitak od 10ks a da auto radi kako treba (znaci ne 18 nego 10) u suprotnom vracate novac tj radite chip za dz(jer ako reklamirate 18 a dajete manje od pola to ne treba platiti) svi su rekli ne.
 
Član
ljudi niste u toku :icon_smile:

napiso sam,da ne otvaram novu temu,da nezatrpavam bezveze forum

odustano je od chipa,ali ima problem mislili smo da je neka blokada motora al izgleda da nije nece preko 4200obr/min max 4500obr/min
 
Član
Jeste vi sigurni da vam je senzor na radilici koji ocitava obrtaje ispravan??? Ti "majmuni" koji prave auta su bezveze stavili blokadu, da ljudi koji vole brzo voziti NE MOGU iskoristiti svu snagu motora, znas :D ta blokada je tu jer sve preko toga ti pocnje opadati snaga motora i nemas potrebe ici preko toga, provjerite vi koliko on ide km/h u drugoj brzini pa onda koliko ide u trecoj brzini, na koliko km/h stane do te blokade sto kazete, pa javi. Imao sam na e36 slucajeva ali su bili 1.8 obicni motori nisu 16V, tako covjek dosao neeeece preko 4000 udara u blokadu, nece, nece, navalio k'o sivonja skinuti blokadu, odemo na otpad uzmemo drugi senzor za obrtomjer na radilici i stavimo ga i reko eto skinuta ti je blokada sa 4000 i pomjerena na 6500 :D :cool:
 
Član
dellas je napisao(la):
14ks malo za 1.8 atmosferca za 200€? Ako je stvarno 14ks (u sta sumnjam) to je dzabe! Na mom autu se navodno dobija do 18ks i kom god tjuneru sam rekao ajde radicu chip kod vas ali da mi na valjcima garantujete dobitak od 10ks a da auto radi kako treba (znaci ne 18 nego 10) u suprotnom vracate novac tj radite chip za dz(jer ako reklamirate 18 a dajete manje od pola to ne treba platiti) svi su rekli ne.

Isao si kod losih tunera :)

Nisu svi tuneri vacarosi,zar mislis da bi sve firme iz cijelog svijeta lagale oko dobitaka na NA motoru ???

Tuning NA motora je mnogo tezi nego obicnog turbo dizela i puno vise znanja treba da se uradi NA motor,zato si dobio takve odgovore jer si pitao na pogresnim mjestima i pogresne ljude :)
 
Top