Cime pricvrstiti tablicu bez busenja...

Cime pricvrstiti tablicu bez busenja...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
@menjic,zaboravio sam dodati par puta ovo sto ce reci,i sto ce reci mozda :D:D sorry morao sam

tibor987 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
3M dvostrana traka oko 1.10KM metar, meni drzi prednu tablicu, krovni spojler i zadnju tablicu preko godinu ipo i nema problema ;)

wtf?

Sta nije jasno ? Nije spojler nazad sank da drzi downforce 200 kila, niti mogu da idem vise od 150 sve i da hocu... :icon_smile:

samo ti to prilijepi sa ljepilom za sofersajbe ili naruci kit za ljepljenje spojelra u vw servisu ne kosta puno i odradi to kako treba,da ne ubijes nekog iza sebe,pa valja u tvorza



to je taktika... posto je fabijana spora... da u slucaju nekog gutavog ganjanja... omete protivnika :D
 
Član
aaa bule, iznenadio bi te kako se Fabija nizastranu ispali...da se shebes, samo ona problem je kocenje :D
 

JD.

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma uvrno bi ja al mi se ne buši,furam klin luk,đerman stajl,ould skul,a kad krenes na more lagano zadnju i prednju demontiras,naravno laganim pokretom ruke,i blic blic blicaju blicalice :D

pogledaj onda kako kod mene stoji tablica... i ja sam zatvorio branik, i stavio je ispod, na 2 nosaca mala, skines je za 10 sekundi ;)
 
Super Moderator
lov2xlr8 je napisao(la):
joj nemoj mi trake ljepljive,triza me je usrecio sa trakom na sr :D
drzil preko 200km/h

pa sto brze ides drzace bolje jebo ga ti jer vjetar u nju udara i ne da joj da spane :lol:
uzmes ono ljepilo sa obe strane jako je pravo samo nadji kvalitetno...
mi na jettu jaranovu i prednju i zadnu tako zalijepili a zadnja ti nije izlozena vjetruz nema sanse da spadne :D
 
Član
ti ne citas izgleda,treba mi da je dovoljno jako i da mogu skinuti bez da poslije skidanja moram skidati ostatke ljepila i to.
a to rjesenje je jedino sa magnetima ili ovo sto je JD uradio,provuci nosace iz grilla i napraviti tablicu.
a to sa obje strane ljepilo,nije ljepilo,jer svako ljepilo lijepi sa obje strane:D,nego samoljepljiva traka koja je ljepljiva sa obje strane,valjda na to mislis.
a spasti moze,vremenom a i bocni vjetar je moze skinuti,recimo kad ides autoputem,jako brzo a jos brze vjetar puse.
zadnja nije izlozena vjetru tolikom u voznji ali dok auto stoji jeste,a tu su praonice i led,snijeg,sol i sve ostalo
 
PARABOND ljepilo, lako se cisti poslije a drzi...Kod mene zalijepljene obje i drzi bez problema, skoro mi je neki kreten na parkingu pokusao odvaliti i nije mogao samo je svu tablicu izmotao :icon_mad:
 
Član
Nista onda ako imas mogucnost da nabavis prave neodmium magnete to ti je najbolje i malo sam jos cackao a ne mogu da nadjem klip u kome lik pokazuje kako ti magneti sa jednog kraja sobe okrecu drugi na drugom kraju znaci stvarno su mnogo jaki i ono kad ih sastavi ne moze rastaviti kad vuce pravo ali ih po prilicno lako rastavi kad vuce nastranu da sklizne jedan s drugog.
Pa cu ti predloziti umjesto onog platna oko magneta da stavis neku tanku gumu da ne bi skliznula.
A nosac kroz gril moze ako nece biti mnogo dug jer ce i to da vibriria i trese se ako bude duzi a sad da guras deblje neke sjevi ne ide.
ili ima jos jedno fino rjesenje ali skupo evo vidi ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=E3cLALy_vh4

Al koliko ja vidjeh 60 dolara traze za ovu ili sa motoricem i daljinskim oko 100 :)

Nece nesto video ovde pa eto link.
 
Član
@menjic thanks,razmisljao sam o tome prije,flip a plate ili hideaplate.com nije lose,mozda i narucim pa da probam kako se ponasa na 200 :)

zmayich jel te zaustavlja svaka patrola murije zato sto nemas tablice?ili?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top