Cime ofarbati kazaljke?

Cime ofarbati kazaljke?

Član
E poz raja u planu sam mijenjati osvijetljenje na autu od tacho ili ti ga celeru u pitanju je auto passat 5b trenutno mi svijetli ovako
1znpgeg.jpg

doduse ovo nije iz mog auta ali je isto ovako zeleno osvijetljenje sto meni ide na zivce.....
E sad skonto sam kako odraditi osvijetljenje i cime bice akobogda diy sta kako ali sam nekad davno zajebo stvar pa sam na kazaljkama skino onu orginal boju,i sad me zanima kad ubacim npr ispod crvene diode nece mi kazaljke svijetliti onako kako bi trebalo nece ja islim cijelom duzinom razliti osvijetljenje pa me zanima imal kakva farba ili nesto da to moze malo bolje popraviti a uplanu sam odraditi bijelo osvijetljenje obrtomijera i pokazivaca brzine sa crvenim kazaljkama a temperatura i gorivo crvena podloga a bijele kazaljke mislim da ce biti sexi ;)
fm8le.jpg
 
Član
farbao ja na passatu trojki fluoroscentnim onim markerom i extra ispalo svijetle ko prave...
 
Član
Nista preostaje mi samo da probam valjda ce biti o.k a nista nevelite za konbinaciju boja bijela i crvena :icon_question:
 
Član
dino_ze2 je napisao(la):
E poz raja u planu sam mijenjati osvijetljenje na autu od tacho ili ti ga celeru u pitanju je auto passat 5b trenutno mi svijetli ovako
1znpgeg.jpg

doduse ovo nije iz mog auta ali je isto ovako zeleno osvijetljenje sto meni ide na zivce.....
E sad skonto sam kako odraditi osvijetljenje i cime bice akobogda diy sta kako ali sam nekad davno zajebo stvar pa sam na kazaljkama skino onu orginal boju,i sad me zanima kad ubacim npr ispod crvene diode nece mi kazaljke svijetliti onako kako bi trebalo nece ja islim cijelom duzinom razliti osvijetljenje pa me zanima imal kakva farba ili nesto da to moze malo bolje popraviti a uplanu sam odraditi bijelo osvijetljenje obrtomijera i pokazivaca brzine sa crvenim kazaljkama a temperatura i gorivo crvena podloga a bijele kazaljke mislim da ce biti sexi ;)
fm8le.jpg

drug gdje planiras raditi ovo osvjetljenje?
mislio sam i ja kod mene na skodi ovo raditi ali ne znam ko bi mi to mogao odraditi
znas li koliko ce kostati?
pozzz
 
Član
druze kosta ce me neki 10 km ;);) objavicu slike dok uradim,a za ovog kolegu da se kupi drugi taho,traze puno druze ali i pored toga nemozes naci bijeli nego samo plavi ;)
 
Član
RE: /uradzeno osvijetljenje

eh evo danas malo se radilo uradzeno je sve osim kazaljki nismo imali vremena da ih potpuno uradimo sto ce se vidjeti na slikama uradzena je dnesna samo jedna ledaca zamijenjena a idu tri znaci kad se urade sve tri ima da svijetle ko las vegas ja prezadovoljan na slikama nipola kako je uzivo :) procijenite sami ;)

[undefined=undefined]
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4808738182254&set=a.2198178399891.2132020.1410196193&type=1&theater


valjda se mogu vidjeti slike ;) nemam vremena sad da zasebno dodajem slike
 
Top