cime farbati kozu

cime farbati kozu

Član
radi se o ručici mjenjača-koža okolo... Čime,kako?????????? u pitanju je mk3 a moze i opcenito.
images


slika je simbolična
 
Član
drug pogledaj u radnjama sto prodaju koze ili materijale trebali bi imat posebnu boju za kozu sa njom je najbolje ofarbat a nije ni skupa
 
Član
pa brate ti si bar iz visokog...
pitas cime je farbati :D

prosle nedelje sam od momka iz visokog dobio malo farbe za kozu, jer su mi sedista na par mesta blago izbledela... ako bas neces da se peglas sam imas coveka svake nedelje na autopijaci u sarajevu, prodaje kozne volane i jakne... on bi ti mogao pomoci. Mogu ti dati i njegov broj.

Ukoliko se odlucis da sam repariras taj deo, jednostavno nanesi boju krpom ili spuzvicom na zeljeno mesto, blago utrljaj i ostavi da odstoji par sati, nakon toga samo prebrises krpom ako je ostalo viska na povrsini i koza ostaje tonirana. Ovo je laicki savet, verovatno postoji neka profesionalnija slozena varijanta.
 
Član
deez je napisao(la):
pa brate ti si bar iz visokog...
pitas cime je farbati :D

prosle nedelje sam od momka iz visokog dobio malo farbe za kozu, jer su mi sedista na par mesta blago izbledela... ako bas neces da se peglas sam imas coveka svake nedelje na autopijaci u sarajevu, prodaje kozne volane i jakne... on bi ti mogao pomoci. Mogu ti dati i njegov broj.

Ukoliko se odlucis da sam repariras taj deo, jednostavno nanesi boju krpom ili spuzvicom na zeljeno mesto, blago utrljaj i ostavi da odstoji par sati, nakon toga samo prebrises krpom ako je ostalo viska na povrsini i koza ostaje tonirana. Ovo je laicki savet, verovatno postoji neka profesionalnija slozena varijanta.
Bio danas na autopijaci gledao neke, ali nije mi se dalo ni da uzmem, ni da pitam, ja bih da svoju malo popravim, neću je u drugu boju farbati nego samo da je malo repariram, nezz, ja bih najviše volio da nabavim čitav set gti ručica i obloga mjenjača
 
Član
krema za cipele crna obicna nanesi fin sloj i ostavi nek stoji
kasnije cetku i glancaj ima da se sjaji ko pasje mudo ;)
 
Član
Ako nista ne uspes sa kremom za cipele javi mi se da ti dam malo ove farbe, ja sam dobio nesto na dnu flase ali bih mogao i da podelim sa tobom.
 
Član
ja sam u OBI-ju kupio boju za kozu,u stvari za cipele itd. i mogu reci da je odlicna, malo mi je volan bio pohaban,sad je ekstra.
 
Član
Da ne otvaram novu temu, mene zanima da li postoji mogućnost farbanja kožne jakne, smeđa boja, na jednom mjestu skinuta boja tako što je idiot u klubu kad sam izlazio zalijepio broj na jaknu, tad sam mu mamu ebo i uzeo 20 KM i opet da ga sretnem ebo bi mu je, al otom potom, na tom dijelu je koža znatno svjetlija, jednom mi je nekakav obućar malo ''osvježio'' al.. niđe veze :p razlika bila za 0.06 % manje uočljiva, treba mi nešto učinkovitije, površina je otprilike 4x2 cm. Ako znate nešto kvalitetno ili neki poseban način obrazložite. Svaka pomoć je dobrodošla.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu, mene zanima da li postoji mogućnost farbanja kožne jakne, smeđa boja, na jednom mjestu skinuta boja tako što je idiot u klubu kad sam izlazio zalijepio broj na jaknu, tad sam mu mamu ebo i uzeo 20 KM i opet da ga sretnem ebo bi mu je, al otom potom, na tom dijelu je koža znatno svjetlija, jednom mi je nekakav obućar malo ''osvježio'' al.. niđe veze :p razlika bila za 0.06 % manje uočljiva, treba mi nešto učinkovitije, površina je otprilike 4x2 cm. Ako znate nešto kvalitetno ili neki poseban način obrazložite. Svaka pomoć je dobrodošla.

Otidji u nerc - nalazi se u ulici u kojoj je cevapara ljoze Nekada bila prodavnica kucne rasvjete ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu, mene zanima da li postoji mogućnost farbanja kožne jakne, smeđa boja, na jednom mjestu skinuta boja tako što je idiot u klubu kad sam izlazio zalijepio broj na jaknu, tad sam mu mamu ebo i uzeo 20 KM i opet da ga sretnem ebo bi mu je, al otom potom, na tom dijelu je koža znatno svjetlija, jednom mi je nekakav obućar malo ''osvježio'' al.. niđe veze :p razlika bila za 0.06 % manje uočljiva, treba mi nešto učinkovitije, površina je otprilike 4x2 cm. Ako znate nešto kvalitetno ili neki poseban način obrazložite. Svaka pomoć je dobrodošla.

Otidji u nerc - nalazi se u ulici u kojoj je cevapara ljoze Nekada bila prodavnica kucne rasvjete ;)

U kojem je to dijelu grada otprilike?

I hvala vam na odgovorima, cijenim to fkt ;)
 
Top