Ciljuge 11.10.2009 ...

Ciljuge 11.10.2009 ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Ako bude kakva kategorija gdje se mjeri glasnoca i kolicina visoko i srednjotonaca uz zvuke Asima bajrica i Kalesijske trojke,znam da ce doci bar petnaestak Ascona iz Zivinica i okoline :lol::lol::lol:
Pozdrav za Resa@

Vidjeces ti svog Asima Bajrica i Kalesijske deseterce kad dode vrijeme:D
 
Član
Ljudi to da nema klasa vam je TOTALNO bezveze da dolazim na da i da se takmicim sa SVIM KLASAMA mi je krajnje smjesno!!!!!:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_evil::icon_evil:
 
Davor_ je napisao(la):
Ljudi to da nema klasa vam je TOTALNO bezveze da dolazim na da i da se takmicim sa SVIM KLASAMA mi je krajnje smjesno!!!!!:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_evil::icon_evil:

Kolega jest smijesno, al da uzmes u obzir da ce bit 10 auta i u 3 klase je jos vise smijesno. Bolje jedno prvo al vrijedno:lol:
 
Član
Pa ako ce biti 10 auta zar nije lakse da se pravi MANJE KLASA a ne JEDNA, ja ne shvatam to bas majke mi ali ok, ovo mi je kao GERIN kup ALL AGAIN zakini i zategni
Ako ce biti to prvo mjesto i vredno i za pohvaliti se onda razumijem i tako napisite da se zna da je i zbog bolje nagrade i zbog nedotatka takmicara i sta jos sve i shvatice se a ne eddo pise neke bosanske lonce !
 
Davor_ je napisao(la):
Pa ako ce biti 10 auta zar nije lakse da se pravi MANJE KLASA a ne JEDNA, ja ne shvatam to bas majke mi ali ok, ovo mi je kao GERIN kup ALL AGAIN zakini i zategni
Ako ce biti to prvo mjesto i vredno i za pohvaliti se onda razumijem i tako napisite da se zna da je i zbog bolje nagrade i zbog nedotatka takmicara i sta jos sve i shvatice se a ne eddo pise neke bosanske lonce !

Pa dobro, čercil je glup za te stvari. Uglavnom vidimo se na pisti uz dobru ziku i jeftinu pivu i sendvic:lol:
 
Legend
ljudi morate skontat da je previse novca ulozeno u org.pa je zasad ovako,ne moze drugacije,jer nema sredstava;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
ljudi morate skontat da je previse novca ulozeno u org.pa je zasad ovako,ne moze drugacije,jer nema sredstava;)

da,da i to previse novca je otislo oko organizacije i svega...
prvi skup prvi SR s nase strane TJ. od cluba...
tako da nema potrebe za nekim zurbama a i nemozemo...

uglavnom bice extra...sve je spremno za nedjelje i cekamo vas da se druzimo;)

svi ste Dobro Dosli...


AMK PIEMONTE TUZLA
 
Član
Vidio sam plakat u Sarajevu za ovaj SR :cool:

Samo ne znam sto ga je neko bacio na asfalt :icon_question:
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Dino je napisao(la):
Vidio sam plakat u Sarajevu za ovaj SR :cool:

Samo ne znam sto ga je neko bacio na asfalt :icon_question:

Hehe, mozda sto pise Tuzla:lol:

Poslato 200 kom za kanton rajvosu:icon_biggrin:

Od tih 200 ja sam vidio samo jedan na Skenderiji i to na asfaltu. Nema veze sto pise Tuzla :cool:
 
Član
Dino je napisao(la):
Vidio sam plakat u Sarajevu za ovaj SR :cool:

Samo ne znam sto ga je neko bacio na asfalt :icon_question:

ekipa je radila i po Sa....

pa trebo si da ga dignes sa ulice i ponovo zalijepis :p
:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top