Ciljuge 11.10.2009 ...

Ciljuge 11.10.2009 ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajde ljudovi da vidimo kolko ce nas bit na dB-u ... usput navedite i klasu da vidimo na cemu smo ... evo krecem od sebe, ako sva oprema bude uredna idem u street A ...
 

IGY

Član
ne bi lose bilo da se napise koje ce klase biti
po kojem pravilniku se radi
da li je dB cup ili dB drag
ko ce raditi i pod kojim nazivom, jer za jedan od ova dve vam trebaju licencirane sudije
ili ce to biti vise zabave radi
i da da li ce biti mala klasa za evry day setup , ne bi lose bilo i to da stavite

mada ja da radim, ja bi to napravio kao neki test day sto se tice dB-a, jer vama je prvi put da organizujete to, i ne bi lose bilo da imate sto vise ljudi prijavljenih, a ako ne bude zvanicno kao takmicenje bice i vise prijava, jer ce raja doci cisto i da izmjeri koliko ima dB u autu

P.S. ako gdje zapne mogu pomoci nije problem ;)
 
Ako nezakasnim na SR dolazim sa moje dvije Rockford-fosgate 12ke i Ground zero pojacalom...neznam samo koja sam klasa jer se prije nisam nikad takmicio,mada nisam ni namjeravao osvajati stagod onako cisto radi druzenja...
 
Član
kakav ba RF i GZ ... pa nisi mi nis o tom prije prico ... uuu zainteresovan sam sta li je to ... daj reci koji modeli i sta da malo googlam :cool: ... joj samo da nije P3 serija RF-a (nemam nista protiv iste osim malih rms-ova) ... :lol:
 
eddo je napisao(la):
kakav ba RF i GZ ... pa nisi mi nis o tom prije prico ... uuu zainteresovan sam sta li je to ... daj reci koji modeli i sta da malo googlam :cool: ... joj samo da nije P3 serija RF-a (nemam nista protiv iste osim malih rms-ova) ... :lol:

vjeruj da neznam tacno naziv modela,trenutno su u jednoj dvojci u tz. znam da su po 450W RMS,nemam nista ni o pojacalu...ugradicu ih tek dan ii dva pred SR,treba mi jos samo kakav kondenzatorcic makar na taj dan,jer kad preko pola pojacam ugasi mi DVD plejer...moram nesto skontat;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
eddo je napisao(la):
kakav ba RF i GZ ... pa nisi mi nis o tom prije prico ... uuu zainteresovan sam sta li je to ... daj reci koji modeli i sta da malo googlam :cool: ... joj samo da nije P3 serija RF-a (nemam nista protiv iste osim malih rms-ova) ... :lol:

vjeruj da neznam tacno naziv modela,trenutno su u jednoj dvojci u tz. znam da su po 450W RMS,nemam nista ni o pojacalu...ugradicu ih tek dan ii dva pred SR,treba mi jos samo kakav kondenzatorcic makar na taj dan,jer kad preko pola pojacam ugasi mi DVD plejer...moram nesto skontat;)

ma kakav kond, nejde to za dB ... stavi deblje napojne kablove na player i to ti je to ... a ako to ne upali, stavi novi akku taj ti je onda u banani :lol: ...
 
Član
Street B 9 ili ti ga B klasa 2*12ke
A volio bi da organizujete tu ENTRY klasu tipa bez APa i predhodnih takmicenja (diskutabilno) odnosno smao everyday setupi ;)

Ako ttreba koja pomoc samo se javite tu smo ;)
 
Član
dajte ba ljudi zar ste svi odustali od dB-a ... nekad prije je znalo bit po 20-30 takmicara sad se jedva nadje 5 ... nidje veze ba ...
 
Član
dolazite brate mili da se druzimo, mjenjamo iskustva i tak to ... nemrete nista izgubit, mozete samo dobit ;) ...
 
koki+ je napisao(la):
ako mi proradi type r dolazim i ja u A

ako kupis 308d2 ili nekim drugi poineer mozes se takmicit jer ne znam hocel bit vatrogasci ako bi se opet zapalio taj type R:lol::lol::lol::lol::lol: sala
 
Ako bude kakva kategorija gdje se mjeri glasnoca i kolicina visoko i srednjotonaca uz zvuke Asima bajrica i Kalesijske trojke,znam da ce doci bar petnaestak Ascona iz Zivinica i okoline :lol::lol::lol:
Pozdrav za Resa@
 
Eh ovako, da zvanicno objavim.

Sto se tice db drag-a nece bit klasa, znaci samo 1,2 i 3 mjesto.

I svi zainteresovani mogu se takmicit bez obzira na opremu koju posjedujete;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top