Cijene starih metala ??

Cijene starih metala ??

Član
Imam nekog starog zeljeza,aluminija i lima pa me zanimaju cijene na otpadima kod nas u Sarajevu.Cuo sam da je najbolji onaj otpad na Otoci pa ako neko zna cijene zeljeza,aluminija i lima nek napise !! :icon_smile:
 
Član
Alu 1,80 km, zeljezo 0,50 i lim 0,40. Tako je bilo nedavno kad sam ja prodavao na tom otpadu cebos cibos kako se vec zove ;)
 
Član
zeljezo 1 klasa 0,49, druga 0,47...
bakar 10.5
akumulatori 0,80
lim 0,37
ovo je na aidi. cjene su od prije 20tak dana
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
Alu 1,80 km, zeljezo 0,50 i lim 0,40. Tako je bilo nedavno kad sam ja prodavao na tom otpadu cebos cibos kako se vec zove ;)

takoder odvukao po preporuci selmira na navedeno mjesto i stvarno najbolji su ;)
 
Član
ako si na dob imas tipa kod hotel oktagon otkupljuje tj dolazi na adresu pa pokupi sta imass
 
Član
ps samo nemoj dole prije autopijace na desnu stranu, vaga im je iz prahistorije, zavaljuju na kilazi... dole na aidi odmah na displeju vidis tezinu, nema varanja. a i mozes kompletno vozilo na vagu..
 
Član
Gdje dodje tacno ta Aida Imam blokova kardana poluosovina zamajaca sasomange Necu da vozim zao mi bas zbog tog vaganja pederi mi dali 150 maraka za citavo auto plus natovaren bio :icon_mad:
 
Član
prije energoinvesta na ilidzi skrenes na desnu stranu i picis pravo., ma minuta , nemozes fuliti adresa je cini mi se pijačna 5
 
Top