Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

BHT Ovisnik
U RH je doslo do poskupljenja malog vlajda,al govore na vijestima to je samo sada oko praznika te se opet ocekuje pad cijena
 
Član
vazda ljudi nezadovoljni
u kakvom sranju od drzave zivimo, dobro je ista i pojeftinilo
treba bit realan, zadovoljan, barel je padao a dok kod nas nisu najavili pojeftinjenje svi smo sipali po 2.30-2.40 i niko se nije bunio
treba ici dole jos, al bolje i ovih 30-40kf nego da je ostalo kao i prije
svakako na punjenje dzepova naftasima ne mozemo uticat nego se samo prilagodjavat i klimat glavom
 
Član
Raja imal kakvi znacajnijih promjena cijene goriva u vasim gradovima, Zenica bez promjena koji fening ispod 2KM. (bar koliko ja znam):mad::mad:
I usput znal ko kolika je sad cijena dizela na GASPROMU na Stupu kod Vize. Za koji dan trebam do Sarajeva dolaziti pa konto do cepa nasut ako je jeftijije u odnosu na zenicke pompe. :D:D:D
 
Super Moderator
Raja imal kakvi znacajnijih promjena cijene goriva u vasim gradovima, Zenica bez promjena koji fening ispod 2KM. (bar koliko ja znam):mad::mad:
I usput znal ko kolika je sad cijena dizela na GASPROMU na Stupu kod Vize. Za koji dan trebam do Sarajeva dolaziti pa konto do cepa nasut ako je jeftijije u odnosu na zenicke pompe. :D:D:D

1,76
 
Putovanja.ba
Administrator
Citam ovih dana da nebi trebalo da poskupljuje gorivo, pa se zale seici, kukaju jadnici
 
Član
Na USK izasao novi zakon, da cijene goriva ne mogu biti nize od trenutne koliko god barel isao dole, pa makar i dzaba gorivo bilo... Tako danas cuo da je dosao taj novi zakon... Sto znaci da cijene ce svuda biti nize i padati samo na USK nece, ostace ove koje jesu...
 
Top