Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Član
Mnogo je bolja opcija ugraditi plin sam, kod ovlaštenog i provjerenog servisa - majstora, uraditi atest i miran. Najgore je kupiti sa ugrađenim plinom koji je radio neki "majstor", pa muku mučiti i uštimati da radi kako treba.

upravo tako, a ne Haso u radioni stavio rasplinjač, Huso preko puta zavario bocu, a instalaciju kupio na piku.
 
Član
Maloprije slusam na TV razlog navodnog poskupljenja goriva je iznenadni rast dolara $$$$$ a kao cijena barela nafte trenutno ne utjece na cijenu goriva.
Hajd ga budi normalan, nace oni razloga za poskupit makar rekli riza porkupila pa mora i nafta.:)
 
Član
Gasprom mi je najjaci, ista firma u istoj druzavi i na 50 razliciti pumpi 50 razlicitih cijena hahahaha kao da su razlicita firma :D kod nas 1.91 dizel a 1.96 benzin a na ostalim pumpama je 1.96 dizel a 2.01 benzin...
 
Član
Gasprom mi je najjaci, ista firma u istoj druzavi i na 50 razliciti pumpi 50 razlicitih cijena hahahaha kao da su razlicita firma :D kod nas 1.91 dizel a 1.96 benzin a na ostalim pumpama je 1.96 dizel a 2.01 benzin...

Zato , modza gledaju ostale benzinske , da ne ostupaju puno :D , da nisu puno jeftiniji od ostalih , mada ko ce ovo znati , uspem 30KM pa koliko je god litar :D
 
Top