Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Član
Pa u Zivinicama najskuplje :D
A ja u Srebrenik idem u prosjeku svaki drugi vikend i nikad mi se nije dalo ni da pogledam cijene goriva jos prodjemo pored pumpi :banghead:... Zapricamo se i koga briga za gorivom :D
yebote.....:mad:
 
zato je u zivinicama najjeftiniji plin - 0,66, a u TZ prosjek 0,86, isplati se doci it Tuzl maxuz nasuti punu bocu, ustedi se 8KM na rezervoar, nije mala razlika
 
Član
1.81 na Ina....
Evo cijene na Ina pumpi, sinoc uslikano
ben.jpg

zato je u zivinicama najjeftiniji plin - 0,66, a u TZ prosjek 0,86, isplati se doci it Tuzl maxuz nasuti punu bocu, ustedi se 8KM na rezervoar, nije mala razlika
Ide i cijena plina gore naredne sedmice kako sam cuo.
 
Član
Baš čudno sto odmah poskupljuju, nemaju starih zaliha izgleda, sto nije slucaj kad treba da pojeftini...
-_-
 
Član
Baš čudno sto odmah poskupljuju, nemaju starih zaliha izgleda, sto nije slucaj kad treba da pojeftini...
-_-
Uvijek je tako, odmah poskupljuje kad treba poskupiti, iako sam nepusac, 31.12.2014-e, kutija cigara je kostala 3km, ujutro 01.01.2015-e, ta ista kutija cigara iako je markica na njoj jos uvijek 3.00km, naplacivane su po 3.30km. a kad je bilo prije pojeftinjenje cigareta onda je bilo eee dok se ne rasprodaju zalihe moraju ici po ovoj cijeni koja je na markici, a bile oko pola marke pojeftinile ali nema brale nego po staroj prodavati cijeni koja je na markici... Tako je u svemu kad je poskupiti nema problema odmah, kad je pojeftiniti ehh druze znas ovo, zaliha, dazbine, akcize, p**** matarne :p
 
Top