Cijena tuninga?

Cijena tuninga?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo!

Zanima me koliko bi recimo para neko ko radi aute trebao uzeti da odradi na Peugeotu 206 zadnji i prednji bumper, haubu i side skirtove? Izrazi jesu iz Need For Speeda, ne znam koje vi usvajate na forumima, al' valjda se razumijemo.
Trebalo bi izgledati ovako:
[attachment=1868] [attachment=1869] [attachment=1870] [attachment=1871]

Naravno, slike su iz Need For Speeda, ali tako nešto bi bilo ono što mom oku prija...
 
Član
skupo.neznam cijenu al je skupo.meni je u zenici jedan plasticar trazio 1000 i to nije reko koji izgled da bude.al opet nije nesto spreman da radi kao da mu djeluje to pravo tesko za u radit il ne zeli zaradit para.isplatnije ti je kupit gotovo.bar za 206-cu toga ima dosta.pogledaj na ebay-u
 

MyX

Član
Zdravo i tebi, a da nam se predstavis, bilo bi fino!

Ako tvom oku pase ovo onda je ok, okvirna cijena po mom proracunu ti je negdje oko 700 km, nemoj me drzati za rijec, ali ja mislim da je to tu negdje, a gdje bi to mogao uraditi, vec ti ne bih znao reci
 
Član
Neznam cijenu ali znam da bi sa ovoliko plastike auto izgledalo grozno_Ovo se po meni zove bacanje para.
 
Član
Cijena bi ti bila oko 700-800km (naravno poliester) i onda plus farbanje, oko 1000km da su na autu spremne
 
Trebam se i predstaviti?
:)

Iz Gradiške sam, i nemam šta reći, osim da kupujem Peugeota za par dana, i spreman sam pljunuti neke pare da ga odmah malo uradim... Naravno, ako to bude bilo moguće.

Jedan tip koji to radi je rekao 700 € samo za prednji i zadnji bumper. Ja reko' 'aj' zdra'o!

Druga ekipa je rekla da će sve odraditi za 500 €. Ako bude tako, onda to znači i nije tako puno. Mislim, meni se ne čini puno za tako nešto, ali pošto stvarno veze nemam kako se "cijene kreću", reko' da pitam...

U svakom slučaju, hvala.

Ako budem radio, znaćete...
 

IGY

Član
moze se uraditi momka zovu ZILO i radi u Visokom, cjena bi ti bila oko 1300 1500 mozda vise


a ima ovde neki red, nemoj me pogresno shvatiti ali na ovom forumu se svi clanovi fino predstave, ko su , odakle su, kako se zovu , sta voze i slicno, a za to imamo pod forum NOVI CLANOVI I NJIHOVI LJUBIMCI.
P.S. dobro dosao
 
Legend
sve se moze odraditi ....eto imas vec nekoliko majstora....decki su iz sarajeva pa znaju,ja sam malo dalje......;)
 
Ma ja sam skroz dalje.

Kao što rekoh, vidjeću sa ovim momcima, ako oni ne mognu, onda ću se morati zaputiti na daleke pute.

Nisam znao da se to zapravo sve radi od plastike.
 
Rekao sam u fazonu "da se ne radi od lima i gvožđurije nekakve". Plastika, poliester, sve mi se to čini nekako krhko... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top