Cijena slepanja Zavidovici-Zenica

Cijena slepanja Zavidovici-Zenica

Član
Cijena uglavnom ide 1km po kilometru, znaci cca 100km za tu relaciju je regularna cijena. Meni slepa nije primarni posao pa pravim neke pristojnije cijene, valjda imas i gore nekoga takvog.
 
Rijesio sam prevoz,dosla Mecka kuci :) . Moze lock !
15556587_1357536147598120_5038861_o.jpg
 
@ArminM
Doci ce nekad,dok mehaniku rijesim i registrujem,i bude viska para za dobar tretman naravno :) .Za sad se pere kod susjeda,da me ne bi mr.polismen pocastio kovertom.
@edoze
Nemam pojma kako se lik zove haha :D ,uglv radi onde kod tehnickog.Vlasnik ( bivsi :D ) je ostavio njemu auto da ga proda,a bivsi vlasnik se zove Ivo,bio sam kod njega vec ranije,star neki covjek...
@MaHa Styling
Mozda bude,mozda ne bude,nema ovde nesto interesa za MB,ovde se vise cijeni vw i slicna ekipa,imas temu na MB klub Srbije.
 
@ArminM
Doci ce nekad,dok mehaniku rijesim i registrujem,i bude viska para za dobar tretman naravno :) .Za sad se pere kod susjeda,da me ne bi mr.polismen pocastio kovertom.
@edoze
Nemam pojma kako se lik zove haha :D ,uglv radi onde kod tehnickog.Vlasnik ( bivsi :D ) je ostavio njemu auto da ga proda,a bivsi vlasnik se zove Ivo,bio sam kod njega vec ranije,star neki covjek...
@MaHa Styling
Mozda bude,mozda ne bude,nema ovde nesto interesa za MB,ovde se vise cijeni vw i slicna ekipa,imas temu na MB klub Srbije.
Ovoga sam ja gledao ljetos.. medjutim nije mi se svidio :D haha ma stavi ti slike dobro znas da ima i MB fanova ovdje :)
 
Član
Samo postavljaj ima interesa za sve, barem normalni ljudi su zainteresovani a oni koji traze konflikte neka se uopste ne javljaju..
 
Bit ce,dok rijesim neke sitnice,tj dok ga sredim da bude 100% u voznom stanju,slabo mi pali vruc,doduse prije nikako nije palio hah :)
 
Top