Cijena registracije auta

Cijena registracije auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima,
nije me bilo neko vrijeme, poslovne i privatne obaveze su me uzele pod svoje, tako da malo vremena provodim na netu. Ponekad navratim na forum i procitam ponesto na brzinu.

Poceo sam se odskora baviti auto osiguranjem, odnosno registracijom auta. Posto vecina osiguranja ne daju popust, a ljudi koji se time bave gule do koze, nudim vam ovdje racunanje koliko ce vas izaci registracija, a sve ostalo je davanje para bez potrebe. Moj savjet je da natjerate ljude kod kojih osiguravate auta, da vam to urade za neku normalnu cijenu, a ne da vas ogule.

Od podataka mi treba:
1. Godina proizvodnje
2. Kubikaza
3. Snaga u kw

Koga zanima neka postavi ove podatke, pa cu ja kad stignem izracunati i odgovoriti...
 
Član
1.6 D 40Kw 89 godina et pa izracunaj kada mognes i javi mi na pp do sada sam placao oko 430 KM
 
Član
Melek je napisao(la):
1.6 D 40Kw 89 godina et pa izracunaj kada mognes i javi mi na pp do sada sam placao oko 430 KM

Kod mene bi te to izaslo nekih 100KM manje, oko 330KM, ako nisi imao do sada saobracajki, pa ti osiguranje racunaju po nekoj vecoj stopi. Uglavnom normalna registracija za ovakvo auto, sa popustom je 330KM
 
Član
legionar je napisao(la):
1.6b, 53kw, 1989 god

Ja platio 437, jel puno??? :icon_question:

355KM, pa ti vidi da li ti je puno 437...:cool:
Koliko vidim vas u federaciji gule gore nego nas, a trebalo bi da sve bude jednako, valjda vazi isti zakon?

BiT je napisao(la):
2.4, 125Kw, 95' godiste:icon_question:

635KM ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top