Cijena nafte skočila na 122,49 dolara po barelu!

Cijena nafte skočila na 122,49 dolara po barelu!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
valjat ce nam svima sijati uljanu repicu da pravimo biodiesel.Pa makar i u saksijama na prozoru. :)
Ili nam je bolje da kupimo kakvog dobrog konjica i tuning zaprezna kola s kromiranim felgama,a za one sportske duhove oni mogu i 2 konja upregnuti,to ce biti nesto kao GT sport s 4 xenona naprijed i dvije rore nazad ili na sredini :p
 
Član
tibor987 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
taman za po sata vozanja po gradu hebote....pffffffff :(

E i ti ga pretjera :)

I gore drug...prosjecna potrosnja u Fabije mi je 9-10 gradska, i to je normala....ako zivlje vozim, startanje na semaforu, rastezanje u obrtaje...ju get d pikčr ;)

E jebiga, ja mislio meni lose s Tipom starim 20 god i prosjecnom od 10 kad sam  ko bubica :) al zavisi dosta i od noge vozaca, ja kad sam raspolozen daj mi sta dizelasto i trosit ce smijesno malo :)
 
Član
trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
taman za po sata vozanja po gradu hebote....pffffffff :(

E i ti ga pretjera :)

I gore drug...prosjecna potrosnja u Fabije mi je 9-10 gradska, i to je normala....ako zivlje vozim, startanje na semaforu, rastezanje u obrtaje...ju get d pikčr ;)

E jebiga, ja mislio meni lose s Tipom starim 20 god i prosjecnom od 10 kad sam ko bubica :) al zavisi dosta i od noge vozaca, ja kad sam raspolozen daj mi sta dizelasto i trosit ce smijesno malo :)

Juce dam celi auto, prosjecna potrosnja na puntu po gradu 6,5-7 litara maksimum , vraca lik auto 10 litara:)
Kaze dobar je malo trosi ja da sam svoje vako gasovo potrosio bi pola rezervoara:)
Reko nisi normalan kolko si to vozio kaze sitnica 140 pod plavi most dobro se drzi jos da ga spustis malo bilo bi jos bolje:)
Poslije sam ja uzeo njegovo pa malo pssssss pssssss:)

Jebo vas potrosnja hodajte pjeske malo:)
 
Član
smajke je napisao(la):
Juce dam celi auto, prosjecna potrosnja na puntu po gradu 6,5-7 litara maksimum , vraca lik auto 10 litara:)
Kaze dobar je malo trosi ja da sam svoje vako gasovo potrosio bi pola rezervoara:)
Reko nisi normalan kolko si to vozio kaze sitnica 140 pod plavi most dobro se drzi jos da ga spustis malo bilo bi jos bolje:)
Poslije sam ja uzeo njegovo pa malo pssssss pssssss:)

Jebo vas potrosnja hodajte pjeske malo:)

Svetio ti se za izivljavanje na Unu :DMa joj ne ureklo se, al kako saltam izmedju auta, nisam bio na benzinskoj ima mjesec dana :D u Cromi ima, a ova dva vazda neko naspe taman prije mene :D
 
Član
Uzeo je sebi djipa moracu uzet jedan dan puntaca da se izivlajvam malo....
200 uz magistralu 200 niz magistralu
 
Član
Wooosh.........

Wooshh..........


Wooooooooosh........

Wooooooooshhh.......


*prenosim zvukove s filozofskog tu vecer* :):):):):):):):)
 
Član
Njegov trosi. Ak ne vjerujes, bujrum dodji pa probaj, ili nek ti se javi kad bude u Sa. Da se nisam vozao s njim koliko jesam, ne bih ni ja vjerovao. 1.2 motoric, nemas ga sta vidit, i driver bez Sumaherskih ambicija
 
Član
djulba je napisao(la):
ko te to prevari da punto u gradu troši 6-7,ispod 8.5-9 on ne ide...

Nije to ford ko kod tebe 15 da trosi:)

Imao sam jednom forda 1,3 51 kw 11,5 litara po gradu trosio

Poslije njega imo 2.0 tipa sa 110 kw trosio 12,5 litara po gradu

Ubacim 1.9 diesel 47 kw 8.5 litara po gradu poslije njega 1.7 diesel 7.5 litara po gradu.

A ovo trosi 6-7 litara maksimum po gradu zavisno od voznje.

Moze i 10 al sa forsiranjem do bola....

Sto je najjadnije taj tvoj ford ne ide nista puno bolje od njega..
 

edo

Član
jest ali u gradu sa par ulica,neka dođe u Sarajevo i provoza se po centru oko 3-4,pa da ga pitam
kod mene je ford 1.6 16V 90 hp i po gradu troši 9 litara,ali pošto sam na plinu i ne brinem se...
 

edo

Član
smajke je napisao(la):
djulba je napisao(la):
ko te to prevari da punto u gradu troši 6-7,ispod 8.5-9 on ne ide...

Nije to ford ko kod tebe 15 da trosi:)

Imao sam jednom forda 1,3 51 kw 11,5 litara po gradu trosio

Poslije njega imo 2.0 tipa sa 110 kw trosio 12,5 litara po gradu

Ubacim 1.9 diesel 47 kw 8.5 litara po gradu poslije njega 1.7 diesel 7.5 litara po gradu.

A ovo trosi 6-7 litara maksimum po gradu zavisno od voznje.

Moze i 10 al sa forsiranjem do bola....

Sto je najjadnije taj tvoj ford ne ide nista puno bolje od njega..

ova zadnja rečenica ti ne stoji,ali ok!!!tvoje mišljenje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top