Cijena farbanja golfa 2 ?

Cijena farbanja golfa 2 ?

Član
razlika izmedju tebe i ovlastenog je sto iznad tebe treba da bude nadzorni organ pa sef servisa pa sef ovlastenog i na kraju direktor koji ce ti reci da nisi dobro odradio posao a ja kao kupac za te pare biti zadovoljan to ti sa lokalnom garazom mi nemozes da pruzis.

jedan od razloga
 
Član
razlika izmedju tebe i ovlastenog je sto iznad tebe treba da bude nadzorni organ pa sef servisa pa sef ovlastenog i na kraju direktor koji ce ti reci da nisi dobro odradio posao a ja kao kupac za te pare biti zadovoljan to ti sa lokalnom garazom mi nemozes da pruzis.

jedan od razloga

Živ i zdrav ti meni bio, očigledno pojma nemaš.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
do 1000km metalic boja,moze i jeftinije ako znas majstora pa da poskidas te kedere i ostale te detalje i ostavis cist lim...all jbg svako hoce da zaradi...ali od 500 ili 600km mi nema farbanja,..ao nadjes i ofarbas postavi slike i cijenu farbanja.
 
Član
Da se razumijemo, od pocetka govorim o kvalitetnom i profi farbanju u istu boju koja je trenutno i sve ispod toga ide na uštrb nečega.
Ja se izvinjavam ako pojma nemam, onda ću kumu reći da prestane da se bavi tim poslom jer pojma nema, a 15 godina se bavi profesionalno i samo lakiranjem.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
- Profesionalno je napraviti prijem vozila sa svim nedostacima zabilježenim i obostrano potpisanim, profesionalno je navući unutra presvlake kako nebi trebalo dubinsko, profesionalno je ne tvrditi kako branik od plastike netreba da bude tamniji u odnosu na lim jel tako je fabrički i masu detalja koje ja nisam vidio da radi ni jedna lokalna garaža.

I opet ti neželiš da čitaš ja momku ne savjetujem da ide u ovlašteni već da se skonta koliko može dati i da nađe majstora koji za dosta manje pare može dobaciti do ovlaštenog, i netvrdim da lokalna garaža nemože da dobaci do ovlaštenog.
 
Član
Ok, kolege pažljivo sam pratio vaše savjete, sada su mi stvari jasnije po ovom pitanju, ukratko u mom gradu nema ovlaštenih servisa niti što sl., morati će to biti neki "solidan majstor", nešto sam se već raspitivao i to bi se ovdje moglo odraditi za nekih 800 KM, odprilike tako će i biti, jer ipak je to Golf 2 koji je prilično vremešan, ali pošto je u jako dobrom stanju i veoma održavan i nanovo sređen (nove gume, amortizeri, šolje, silen blokovi....i sve što je trebalo), onda sam riješio i da mu sredim exterijer novim lakiranjem. Hvala mnogo svima na savjetima!
 
Član
- Profesionalno je napraviti prijem vozila sa svim nedostacima zabilježenim i obostrano potpisanim, profesionalno je navući unutra presvlake kako nebi trebalo dubinsko, profesionalno je ne tvrditi kako branik od plastike netreba da bude tamniji u odnosu na lim jel tako je fabrički i masu detalja koje ja nisam vidio da radi ni jedna lokalna garaža.

I opet ti neželiš da čitaš ja momku ne savjetujem da ide u ovlašteni već da se skonta koliko može dati i da nađe majstora koji za dosta manje pare može dobaciti do ovlaštenog, i netvrdim da lokalna garaža nemože da dobaci do ovlaštenog.
Ali zapeo si za taj ovlasteni i kad te prime kao covjeka, obidju oko auta, svaku packu zabiljeze, nja, nja, nja, ti se odusevis. O kvalitetu radova ovlastenog ne bih da komentarisem. Vidim da si mnogo zadrt sa tim ovlastenim i ovo nije prva tema, samim tim dalja diskusija nije potrebna, a grdno se varas sa tim da garaze ne paze na svoje musterije i kvalitet radova, ti isti majstori zive od dobre preporuke i zadovoljnih musterija, a majstori u ovlastenom nemaju kontakt sa musterijom i zabolje ih ona stvar da li ce musterija biti zadovoljna ili ne, oni rade za fixnu platu.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ovlašteni je obična garaža sa boljim znakom i imenom.
(Ako neko hoće napišem i detalje, postavim fotke itd).
Elem tebi Aco svaka čast na normalnoj temi i postovima (što je nažalost postala rijetkost).
I dobro si i zaključio nadješ najboljeg majstora kojeg možeš/hoćeš da priuštiš i gotovo.
Sretno dalje i javi kako se završi.
 
Top